Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem telefonokat?...

Ajánlanátok nekem telefonokat? 14/L

Figyelt kérdés

Eddigi telefonom Prestigio multiphone duo wh 5455 volt.

Nagyon meg voltam vele elégedve, addig amíg ki nem derült, hogy szoftverhibás, aztán valami vírust is letöltött és a kameráját is betörtem...


Szóval ilyesmi telefont szeretnék:

-Legyen rajta első, hátsó kamera

-Jól fényképezzen, ez nagyon fontos(ennek 13megapixeles volt a kamerája)

-Ne törjön hamar a képernyője(nem nagyon tudok rá vigyázni, azt vettem észre)

-Ne legyen túl nagy, max. 5 colos

-Kocka alakú legyen


Árban 100.000Ft alatt lenne a legjobb.


Létezik ilyen az eddigi telefonomon kívül? Abból vegyek másikat?


Köszönöm, ha elolvastad! :3

<3



2017. jún. 30. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért kell új telefon, hogy kedvedre selfizhess vele, aztán még össze is töröd? Marhára megéri ma telefont venni egy tinilánynak.
2017. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleménykifejtésed!


Valószínűleg nagyon tapasztalt vagy e téren, és valóban igazad van, ha a nagy átlagot nézzük.

Viszont tapasztalatom, hogy a korombeliek nagy része ugyan szelfizik is, viszont nagyon szép képeket is készít, mégpedig a külvilágról. Példának okáért most tavasszal barátnőm is gyönyörű képet készített a cseresznyevirágokról. :)


Megosztom veled, -bár semmi szükség nem lenne a magyarázkodásomra, valamint a kérdéshez teljesen felesleges tények felhozására- hogy a szelfiket, amiket csináltam valaha is, összesen kettő darab került ki belőlük nyilvánosságra, és ezt sem én, hanem egyik osztálytársam tette ki facebook oldalára, csoportképként.


És ha még érdekel az, hogy összetört, azért volt, mert leesett az ágyamról. 2 év után 3darab repedés nem hiszem, hogy hatalmas ördöngősség lenne.


Remélem így már tudsz a mai nap aludni, hogy megtudtad, nekem egy kis tinilánynak nem szelfi készítés az elsődleges, amivel foglalkozom.

2017. jún. 30. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt javaslom hardverileg eléggé combos.Az androidja sem rossz bár én nem ilyet vennék,az más kérdés miért.

2017. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És ő érdemes lenne erre egy ütésálló tokot rendelni ebay ról.
2017. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudok segíteni, mert elég nagy a kínálat, a legjobb az lenne, ha olvasgatnál teszteket,vagy nézelődnél, esetleg keresnél olyan oldalt,ahol be lehet állítani a neked megfelelő paramétereket és akkor tudnál választani.
2017. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sonyt ne vegyél
2017. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Trevor. ***** válasza:
Sajnos ritka már az 5"-os telefon, ami meg is éri. Ha 5,2" még belefér, akkor a Honor 8 a legjobb választás max 100K-ért. A Huawei Nova 2 is elvileg 5"-os lesz. Egy tok (szilikon, TPU, de a legjobban talán egy flip-tok véd) és üvegfólia segít, hogy ne törjön össze könnyen a telefonod.
2017. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi5, plusz tok és fólia
2017. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2017. aug. 11. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Véletlenül se vegyél Sony-t vagy Samsungot.

Az alsóbb kategóriákat szörnyen kevés kapacitásúra gyártják, de a csúcsmodelleik is max. 2 évet bírnak.

Én az Apple-re esküszöm.

iPhone SE-t már találsz 80.000-ért is. Nekem 6-om van, és nagyon megérte. Extra gyorsan betölt mindent, az IOS-t sokkal jobban megszerettem, mint az Androidot és nem tudsz vírusokat Ben élni alkalmazásokon keresztül.

Ha mégis inkább az Androidot kedveled, akkor a Huawei-t ajánlom. Nagyon jó irányba fejlődnek.

Az Asus ZenPhone-jai is teljesen jók.

5 colos telefonokat már nemigen gyártanak.

Magamnál kisebb kezű felnőttel még nemigen találkoztam, de mégis tökéletesen simul egy nagyobb készülék is a kezembe.

2017. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!