Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem telefonokat?...

Ajánlanátok nekem telefonokat? 14/L

Figyelt kérdés

Eddigi telefonom Prestigio multiphone duo wh 5455 volt.

Nagyon meg voltam vele elégedve, addig amíg ki nem derült, hogy szoftverhibás, aztán valami vírust is letöltött és a kameráját is betörtem...


Szóval ilyesmi telefont szeretnék:

-Legyen rajta első, hátsó kamera

-Jól fényképezzen, ez nagyon fontos(ennek 13megapixeles volt a kamerája)

-Ne törjön hamar a képernyője(nem nagyon tudok rá vigyázni, azt vettem észre)

-Ne legyen túl nagy, max. 5 colos

-Kocka alakú legyen


Árban 100.000Ft alatt lenne a legjobb.


Létezik ilyen az eddigi telefonomon kívül? Abból vegyek másikat?


Köszönöm, ha elolvastad! :3

<3



2017. jún. 30. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*benyelni
2017. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó ne beszélj már hülyeséget.. van egy samsung s4-em, akkor vettem mikor az volt a flagship szóval 2013-ban, és még mindig használom, semmi baja. az s7 edgem is lassan másfél éves és ez még mindig ugyanolyan mint amikor megvettem.. szóval ne írj ilyen ló..sz hülyeséget, hogy 2 évig bírja a samsung flagshipje. lehet az új androidot nem kapja meg 2 év után, de ha egy marék lepkénél több eszed van 5 perc rátenni.
2017. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 12!

Ízlések és pofonok. Én a személyes tapasztalataim alapján beszélek, nem hirtelen felindulásból, hogy: "fúj de szar a Samsung..."

Nekem nem vált be.

Anno majdnem minden osztálytársamnak Samsungja volt, fél vagy egy év után pedig cserélhették le, mert szétment, hibás volt, nem működött megfelelően, állandóan lefagyott.

Engem pedig anno rátukmáltak egy Sonyra, ami szintén nem érte meg.

2017. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mert samsungból nem a J meg A szériát kell venni, azok szarra nem valók. hidd el nekem is halom osztálytársam volt, akik advance meg ac3-akkal szenvednek. samsungból S vagy Note(amíg volt) éri meg venni mást nem.
2017. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!