Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vagy huawei jobb márka?

Xiaomi vagy huawei jobb márka?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 06:02
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
81%

Ebből max veszekedés meg lepontozás lesz, mert ugye kinek mi, BMW vs Audi , intel vs AMD stb


Szóval nekem Xiaomi telóm van, meg vagyok elégedve vele, faternak huawei Ő sem panaszkodik.


Huawei talán nagyobb cég és lehet hogy jobb az alkatrész pótlás, esetleg két konkrét típust össze lehet vetni de így tényleg nem lesz érdemben konkrét válasz.

2017. júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát a Xiaomi sem kicsi cég, csak nem Európában terjeszkedik. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. De alapjában véve két megbízható márkáról van szó.
2017. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Huaweit cseréltem Xiaomira, nem bántam meg.
2017. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trevor. ***** válasza:
66%
Xiaomi telefonom van, de fogtam már kézbe Huaweit is, mindkettő jó. Annyiból viszont mindenképpen jobb a Huawei, hogy van hivatalos hazai garancia.
2017. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Huawei-vel 2 év személyes tapasztalatom van, és nagyon szuper, Xiaomi még nem volt a kezemben, de szinte csak jókat olvastam eddig róla, és mivel mindkettő kínai, ezért nem kételkedem!

Így nehéz eldönteni, itt inkább konkrét típusokat kellene összehasonlítani, vagy pedig ár alapján!

2017. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
P8 lite vagy Redmi 4A pro?
2017. júl. 2. 11:24
 7/8 Trevor. ***** válasza:
85%
Amennyiben nem a 2017-es P8 Lite-ra gondolsz, akkor mindenképpen a Redmi 4A Pro. De a Meizu M5 is jó választás: [link]
2017. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Meizu M5-öt én is ajánlom :)

35000 Ft. :)

2017. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!