Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is ilyen a Sony Xperia...

Nektek is ilyen a Sony Xperia XA típusú telefonotok?

Figyelt kérdés

Ha kézben tartom, és az ujjammal az első kamera környékén, ugye a jobb felső sarokban kocogtatom, akkor rezeg benne valami, mint ha valami "leszakadt" volna benne, de ez semmit nem akadályoz, nem hibás, működik, és a vásárlás napjától így van.


Vagy még akkor vehető észre a legjobban, ha azt a részt, vagyis a telefon felső részét elkezded "ütögetni" az arcodhoz, mert akkor nagyon hallod, hogy rezeg benne valami. Na engem az érdekel, hogy mindenkinek ilyen, akinek Sony Xperia XA telefonja van?



2017. júl. 2. 11:30
 1/2 anonim válasza:
Nekem nem ilyen a telefonom,de sok telefonban észlelhető ez a jelenség! Ez pedig azért van mert mikor a kamerát be építettek nem ragadt meg rendesen ezért most mozog, de mivel a védő rajta van,semmi gond nem lehet!:
2017. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Lehet, hogy nagy Sony-fan vagyok, de az összeszerelés minősége még mindig az Apple-nél a legjobb.

2017. júl. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!