Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy le a pénz a telefon...

Miért megy le a pénz a telefonomról?

Figyelt kérdés
Április végén lett feltöltve rá 1500 forint.De azóta lement,már csak 40 forint van rajt.Nem telefonáltam egyszer sem.Nem szoktam telefonálni.Nincs mobilnetem,kikapcsoltam a mobil adatátvitelt.Néha kaptam ilyen SMS-t,hogy "igénybevette a napi díjcsomagot",de azt hogyan,ha a mobil adatátvitel ki van kapcsolva?Ha nincs wifi mem tudok fellépni a netre

2017. júl. 2. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem szoktál telefonálni, akkor miért van telefonod? És miért raksz még pénzt is rá?
2017. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet vele netezni,fényképezni,játszani,van rajt GPS,rengeteg alkalmazás pl.időjárás,zene felismerő,email (soha nem nézem nezem az emailjeimet,mert ha kapok egyet,azt a telefon jelzi),képszerkesztő,szótár,fordító stb..rengeteg hasznos alkalmazás

Néha azért meg azért fel is kell hívni valakit.De nagyon sokszor be sem írom a PIN kódot,zárolt SIM-mel használom

2017. júl. 2. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

1430-ra küldd el a -NAPINET opciót.

Mert ha véletlen be van kapcsolva a mobiladat és lelépsz wifiról, automatikusan aktiválódik a NapiNET, és leveszi a pénzt

2017. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. júl. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!