Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5, víz után nem...

Zozoo89 kérdése:

Sony Xperia Z5, víz után nem ad hangot, végzetes?

Figyelt kérdés

Sony Z5 ös telómat, a kádba ejtettem, azonnal ki kaptam meg töröltem, gondoltam vízálló úgy lett hirdetve csak nem lesz baja.


Közbe ment egy Tv alkalmazás és elhalkult a hangja .

Ahogy érzékelte a telefon a vizet vissza is vett a teljesítményből akadozott, és elhalkult, viszont mostmár egyáltalán nem ad hangot.


Ha értesítést kapok akkor halkan pittyeg és ennyi.


Sok idő nem telt el az eset óta, de 15% ról rögtön 3% ra esett az akksi és melegedett a telefon.


Minden funkciója tökéletes, a jack is bedugva van hang de a külső hangszóró nem szól, nem dugtam fel töltőre nem merem, kikapcsoltam had pihenjen.


De ez érdekes hogy egy csúcs xperia telefon vízálló 30m ig és ezt csinálja egy pár mp es víztől.



2017. júl. 3. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a z1emet 10 percekig raktam víz alá, nem lett baja. A hangszórót fejjel levelé fordítottam hogy arra csopogjon ki a viz. Ki is szivtam belole. Nekem is halk volt mikor vizes lett, de fel ora alatt kiszaradt:D
2017. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!