Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a samsung...

Geppaa11 kérdése:

Vízbe ejtettem a samsung galaxy a5 (16) készülékem, és nem tudom mit csináljak. Nem tudom kikapcsolni, akkumulátort pedig nem lehet kivenni, hátlapja nincsen, így nem férek hozzá. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádkozzál...
2017. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha szervizbe vinnéd?
2017. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Edzőtáborba vagyok, nem tudom szervizbe vinni, azért tettem ki a kérdést, csk elfelejtettem írni.
2017. júl. 4. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Megvárod míg lemerül.

Elősegítheted a folyamatot ha készítesz egy videófelvételt valami világos dologról, majd folyamatosan visszajátszod teljes fényerővel.

Igaz ezután lehet hogy bekapcsolni nem tudod majd.

Szóval a szerviz dolog továbbra is érvényes. Odaadod valakinek aki el tudja juttatni a megfelelő helyre.

2017. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érzékel a képernyője.
2017. júl. 5. 09:58
 6/6 anonim válasza:
Hosszan(kB 10 s) megnyomod a bekepcsoltam gombot és ujraindul és ezt addig játszod amíg le nem merul
2017. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!