Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

Melyik telefont választanátok ezek közül? Miért?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni. Olyanok segítségére lenne szükségem, akik értenek hozzá, és segítenek a döntésemben.

Amik között vacillálok.

Samsung S8 vagy Iphone 7 Plus.

Minden érdekel, ki miért melyik mellett döntene. Köszönöm.



2017. júl. 4. 22:57
 1/10 anonim válasza:
27%

Iphone

A Samsung szar aktív használt után 2 év max és az aksi 0

És az iphone jobban is néz ki meg okosabb

2017. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%
Iphone 7 Plus, mivel kinézetre is szebb, többet tud mint egy Samsung, illetve tartsa az árát :)
2017. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Kedves utolsó.

Ez érdekelne engem is. Mivel is tud többet az iPhone 7 a Galaxy S8-nál?

A szépség meg relatív, harmatgyenge érv azt mondani, hogy jobb az egyik, mert szebb.

Első: a Samsung tényleg belassul 2 év aktív használat után - a J széria, esetleg az A. Az S5 óta nincs ez a probléma az S szériával és a Noteval. 5 évig használtam egyes Notet. Az akku is jól tartotta magát.


Kedves kérdező: mindkét telefon jó, valamiben az egyik, valamiben a másik jobb. Ha nem írod le az igényeid, úgy nehéz ajánlani. Nem, nem fogom 126-odszor leírni a véleményem, minden nap többször felteszik ugyanezt a kérdést, keresgélj csak. Vahy nézz teszteket. Esetleg olvass utána, vagy menj el egy üzletbe és tapogasd meg mind a kettőt. Vagy legalább írd le, hogy mik az igényeid, hogy az Androidot, vagy az iOS-t preferálod...

2017. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Milyen telód volt előtte?
2017. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem tud teszteket olvasni, utána nézni és itt várja hogy 2-3 elfogult fan mit mond, az ne vegyen telefont.

Még hogy szép egy telefon !!!

2017. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utána néztem, megnéztem vagy 20 (ha nem több) videót a témában. Mégis mindig elbizonytalanít valaki.

Androidos telefonom van jelenleg, IOS-t még nem próbáltam, de érdekel, milyen.

Ezen az oldalon is rákerestem hasonló kérdésekre, azok alapján sem sikerült döntenem.

A telefon mérete nem számít, a mostani telefonom is nagyobb mint ami kényelmesen elférne a kezembe.

Lényeges a kamera, mert sok képet készítek. Szeretném, ha az aksi jól bírná, és a telefon sem 1-2 évig bírná a strapát.

2017. júl. 5. 07:56
 7/10 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Itt is azt tudom mondani, mint minden hasonló kérdésnél. Mindkettő telefon nagyon jó, és egyikben sem fogsz csalódni. De mindkettő másban erősebb. Ha eldöntötted, hogy android, vagy iOS rendszert szeretnél, onnantól nem kell gondolkoznod. Ennyi.


Amit pedig akarok mondani, az relatíve neked is szól, kedves kérdező. Minden nap van egy ilyen kérdés, már évek óta, hogy az épp aktuális Samsung csúcs vs Apple csúcs.

Mit vártok, amikor kiírjátok a kérdést? Hogy pár elvakult fanboy - akinek a legfőbb érve, hogy a telefon szép- véleménye képes közelebb vinni a megoldáshoz, a szakmai fórumok véleményével szemben? Tudjátok, hogy az itt válaszolgatók egy szép hányada milyen szinten nem ért hozzá? Meg mennyire szubjektív? (Nem mondom, hogy én mindenben otthon vagyok, de amiben nem, abba nem szólok bele..)

Jó ideje válaszolgatok itt (csak eddig nem látszott a nevem), és van pár visszatérő ember, akik tényleg otthon vannak a témában, és az ő véleményükre érdemes támaszkodni (csak ők már nem mindig jönnek egy ilyen kérdéshez, mert senkinek sincs szüksége a sok negatív értékelésre), jó sokan meg teleírják az egész topikot a baromságaikkal, meg az egy-egy telefont szinte istenítő szövegeikkel.

Ha eddig ellentmondásos véleményekkel találkoztál, akkor nagyon jól tetted, hogy itt megkérdezted, mert 2 fan 3 félét fog mondani.

2017. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Ha a jelenlegi androidos telefonodban csalódtál, és azért gondolkozol ios-ben, akkor mindenképp próbáld ki. Megvannak a maga hülyeségei ennek is, de szerintem jóval stabilabb, mint az android. Én nem bántam meg a váltást.
2017. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Én csalódtam az Androidban (Galaxy S5 volt az utolsó ilyen készülékem, nem valami gagyi vacak, mielőtt jönnének a megmondó emberek, hogy a alsó-/középkategória után jó hogy jó az alma), egy-másfél év után egyre több baj volt már csak vele, viszont nem vitatom, nem volt rossz telefon, sokáig nagyon szerettem, és tagadhatatlan: hihetetlen strapabíró volt, pedig nagyon csúnyán bántam vele, csak épp találtam nála jobbat. i6s-re cseréltem le, lassan egy éve boldogít, soha egyetlen egy bosszús percet sem okozott még.


Azaz de, egyet. Saját mobilszámra állítottam be a kétlépcsős azonosítást, ebből adódóan szoftverfrissítés után közel egy hétig nem volt telefonom, csak egy papírnehezékem, mert nem tudtam bekapcsolni a kód hiányában - de ez meg tagadhatatlanul user error, nem a telefoné, ráadásul az Apple Support kevesebb mint öt percen belül hívott, és segítettek is a probláma elhárításában. Csak hát időigényes volt.


Én mindenképp a i7P-t javasolnám, amennyiben meg tudod szokni az Android-iOS közötti különbségeket. Az első napok furák, arra készülj fel, de gyorsan át lehet állni. Ha van almás ismerősöd, kérd meg hogy hadd nyomogasd meg nézegesd át rendesen, mi hogy van, a legfontosabb tényleg az, hogy tudnád-e használni, mert van, aki a falra mászna tőle.

2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget, elöntöttem melyiket veszem.

Mindenkinek ment a zöld pacsi. :)

2017. júl. 5. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!