Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem a telekomnal egy...

Rendeltem a telekomnal egy iphone 6s-t előfizetéssel együtt, eddig feltöltő kártyás voltam és átálltam havi díjasra. mikor érkezik meg?

Figyelt kérdés

Hétfőn 19:03-kor adtam le a rendelést és pénteki nap volt a legkorábbi szállítási idő amit választhattam

de emailban írták hogy keresni fognak telefonon adategyeztetés miatt és csak utána adják át a futárnak

az a helyzet,hogy azóta sem kerestek mikor várható ez kb?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. júl. 5. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt irták hogy keresni fognak, akkor várj nyugodtan.
2017. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor tajekoztatnak telefonon hogy eloleget kell atadni(ez lejon a szamladbol majd idovel) ez feltoltokartyasrol havi dijas elofizetesre valtas eseten kb.80.000ff az iphone6s -nel.ha ezt vallalod atadjak a futarnak, ha nem akkor mindenfele kotelezettseg nelkul torlik a rendelest :)
2017. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!