Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos adategyeztetés:...

Telekomos adategyeztetés: most sikerült vagy sem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, adott: egy rossz telefon, de jó kártya.

Pénz miatt nem lett véve egy telefon eddig.

De bementem személyesen "adatot egyeztetni", még 29n.

Emellett ezen a héten jár le a kártya.


Erre később, 30.a után, amikor a telekomos számot hívnám (ugyanúgy a rossz telefonban van a kártya), azt mondja a "hang": jelenleg nem fogad hívásokat. De nem is ez a gond. hanem az, hogy feltöltöttem volna a kártyát.Erre meg kétszer próbálja az eladó feltölteni, de mindkétszer "sikertelen".

Így fogtam, bementem ezen a héten, személyesen.

Azt mondták, hogy adategyeztetés akkor lehetséges, amikor van egy működő telefon.

Tegnap lett egy működő telefon. És ezzel mai nap be is mentem. A kártyáról még lehet hívni, meg lehet felhívni is a telefont.

Hiába voltam bent, nem tudnak adatot egyeztetni.

A telefonra sms nem jött az 5jegyű(vagy akárhány) kód. Így adtak valami telefonszámot.


Később kapok egy sms-t, miszerint: sikeres adategyeztetés ellenére megtörtént a kikapcoslás, ezért elnézés, ezért 100 díjmentes percet adnak telefonálásra.

Később, úgy 1-2 óra elteltével jön az sms, hogy aktiválták.


Felmegyek a telekom.hu-ra, adategyeztetésre.

Azt akartam megnézni, hogy valóban sikeres-e már, végre lett hajtva...

Erre meg ilyent ír ki:

"A Domino előfizetői szerződésed ezen a hívószámon megszűnt!

Amennyiben szeretnéd Domino kártyádat a korábbi telefonszámoddal újra használni, úgy az SMS-ben kiküldött kódunk segítségével következő linkre kattintva lehetőséged van új Domino előfizetői szerződést kötni 2017. szeptember 30-ig."

Akkor most mégis mi van?


2017. júl. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Zs-mobil. :D

Még a telenornál is el tudták intézni, de pl. vodafónnál jó nagy pénzeket benyeltek vele (véges számokat megszűntették, amit csomagban kaptak, utána meg azt mondták, hogy náluk nincs is olyan csomag, lehet venni újat stb), a zs-mobilnál meg megszokott a teljes analfabéta lét. Sokszor még számlát sem lehet befizetni, ha nincs ott egy férfi, mert a sok pitsa nem képes megtanulni a rendszert.

2017. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nos, adott: egy rossz telefon, de jó kártya. "


1 variáció: beviszed a simet magaddal egy üzletbe.

2 variáció: kérsz egy telefont 10 percre valakitől.


Egyik sem lehetetlen dolog.

Illetve február óta ezt nyomja a média hogy június 30-ig kell egyeztetni. Erre bemész 29-én.

"Tegnap lett egy működő telefon. És ezzel mai nap be is mentem."

4 nappal a határidő után.

Erre azt mondanám hogy megérdemled.

2017. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy tévesen tiltották le a kártyát. Szóval sikeres volt az adategyeztetés.
2017. júl. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!