Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vagy meizu esetleg...

Xiaomi vagy meizu esetleg homtom job?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A maga kategóriájába mindegyik jó.
2017. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Várjál, nem azt kérdezi, hogy melyik jobb, hanem hogy hol vállaljon munkát. Ha jól értem. Én azt tudom javasolni, hogy ott, ahol a legtöbb fizut adják, és a munkakörülmények is megfelelőek. Válogass, ha van lehetőséged.
2017. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit akarsz dolgozni. Ha gyárban telefonokat összeszerelő munkás akarsz lenni akkor szerintem jobban jársz ha elmész mosogatni például németországba.

De ha mégis ezek közül akarsz választani akkor szerintem a legjobbtól a legrosszabbig ez a sorrend: Xiaomi, Meizu, Homtom.

2017. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Xiaominál állítólag elég jó a cafetéria, és a beutazást is megoldják a gyár 50 km-es körzetéből. A többiről sajnos nincs információm.
2017. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
Szerintem Xiaomi.
2017. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2017. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: senkinek nem fog válaszolni soha, kár visszakérdezni.
2017. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Telefont vennék. 40.000ft.ig.
2017. júl. 6. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, de egy kicsit több mint 40 ezer.

[link]

2017. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!