Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-hez képest...

Samsung Galaxy S4-hez képest a Samsung Galaxy A5 (2017) előre- vagy visszalépésnek számít teljesítményben, tudásban és úgy összességében?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 telefonomat cserélném le kényszerből (meghibásodott az évek során), de nem szeretnék rosszabb minőségű, teljesítményű telefont.


Nagyjából egy hasonló minőséget szeretnék, csak fiatalabbat.



2017. júl. 6. 08:22
 1/5 anonim válasza:
Az A5 ben frissebb processzor van, nagyobb ram, ujjlenyomat olvasó van benne, fejlettebb kamera, nagyobb aksi. Szóval nem számít visszalépésnek.
2017. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Minden tekintetben előrelépés lenne.
2017. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. júl. 6. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A processzora 32 helyett 64 bites, ráadásul valódi 8 magos, ezen kívül nagyobb ram, ugyanolyan jó minőségű, de nagyobb felbontású kamera elöl-hátul, újabb generációs és így gyorsabb 4G modem, nagyobb akksi, és persze frissebb szoftver.

Miért gondoltad visszalépésnek??

2017. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A5 2017-em van, és imádom! Megérte! :) Csak ajánlani tudom, az előttem szóló a legtöbb előnyét leírta, én csak a vízállóságot tenném hozzá. #Ádám
2017. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!