Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite & Emui 5. 0...

Huawei P9 Lite & Emui 5. 0 Nektek is laggol?

Figyelt kérdés
Üdv! Huawei P9 lite telefonom van. Januárban megkaptam rá a béta Emui 5.0-t (bétatesztelő voltam) Nagyon laggolt, lassú volt, így márciusban visszaraktam rá az android 6.0-t, mert már elegem lett belőle. Pár hete ki is jött az official frissítés. Hurray, végre. De sajnos teljesen ugyanolyan.. :/ Még mindig akadozik.. Nektek is? (6.0-val tökéletes volt és még az akksi is tovább bírta, de szeretem a 7.0 új funkcióit )
2017. júl. 7. 15:46
 1/2 anonim válasza:
A huawein egyszerre van android meg emui vagyis nemértem mit csináltál xD
2017. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok mindig leírni, hogy emui 5.0'&'7.0 android / emui 4.0 & 6.0 android. And aki hozzá értő az tudja miről beszélek :P
2017. júl. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!