Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy Huawei P10...

IPhone SE vagy Huawei P10 lite? Esetleg P10, vagy valami más telefon ilyen árban?

Figyelt kérdés
Szevasztok, az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni. Olyanok válaszát várom akik nem csak beírják hogy "ajfon mer menő leszel more", hanem elmondják hogy az IPhone-t vedd ezért és azért, vagy a Huawei-t vedd ezért és azért. Az iPhone SE és Huawei p10 lite közül melyiket? Vagy érdemesebb egy sima p10-et? Nem játékra lenne, de azért játszanék is rajta.

2017. júl. 5. 17:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Huawei P10 Lite, nagyon jó kis telefon, tudom neked ajánlani. Attól is függ, hogy te az Android vagy az iOS rendszer kedvelő vagy-e. Bár engem inkább az Android fogott meg jobban és a Huawei :D
2017. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem az IOS jobban bejön. Amúgy mi igaz abból hogy az újabb ios miatt lassulnak a régebbi telefonok? Tehát az SE is lassulni fog majd ios 11 alatt?
2017. júl. 5. 17:22
 3/14 A kérdező kommentje:
Privátban tudsz-e írni a p10 literől és az androidról? :)
2017. júl. 5. 17:24
 4/14 A kérdező kommentje:
De itt is jó.
2017. júl. 5. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Iphone SE-t is használtam de most Huaweiem van (P9) és én szeretem. Ios se volt nagyon rossz de egy ideig most Androidnál maradok... Ebben az összehasonlításban meg szerintem mindenképpen Huaweit vegyél. Hogy Liteot vagy ne azt te döntsd el mennyit szánsz rá, szerintem még a Lite is nagyon jó.
2017. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Részben igaz, de csak akkor majd, amikor kifutó közeli lesz. Tehát az utolsó vagy utolsó előtti frissítés fogja meg az iPhone-okat, amit meg megkapnak, szóval az SE kb az ios 14-ig kap frissitest, és lehet, hogy 13 lassítani fogja. Addig csak a szokásos számítástechnikai "kopás" jellemző..
2017. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolom neked a P9 már egy ideje megvan, nem akad? Az a baj hogy nem tudok megbarátkozni a P10 meg a P10 lite androidjával, ahogyan kinéz. De a telefon meg csodaszép. :(( Az IPhone-nál meg kb fordítva van, de azért az is szép külsőre.
2017. júl. 5. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Iphone SE-t venném.


ios miatt és jobb az anyaghasználat is.

2017. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éve megvan de nem akad...

Nagyon ritkán volt hogy teljesen lefagyott egy percre de az olyan ritka, hogy szerintem az SE-m 2x többször fagyott le.

Mondjuk az SE egy 2 éves telefon a huawei p10 meg kb fél.


A Huawei androidjának kinézete szerintem se a legszebb de nagyon sokmindent lehet rajta állítani szerencsére. (ikonok, lockscreen stb)


Kijelzője is szemmel láthatóan élesebb az SEnél.

2017. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az ár/érték arányt nézzük, akkor mindenképp Huawei.

A P széria nagyon jó, esetleg Honorok közül is nézegethetsz. Huaweiben még nem csalódtam. Nem vagyok fillér b.,szó és menőzésre se használom a telefont. Nem fogok csak azért felső kategóriás telefont venni, mert hű de menő. Egyébként olvass teszteket.

2017. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!