Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van esetleg nokia...

Valakinek van esetleg nokia 3-as készüléke? Személyes tapasztalatok? Nagyon megtetszett, de nem tudom, megbánom-e ha megveszem

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50ezer sok efy ilyen mobilért, ennyi pénzért sokkal jobbat is lehet kapni, ez már nem a régi Nokia, ez egy kínai tucatmobil Nokia felírattal, akkor inkább vegyél igazi kínait, ennyiért jobban megérni egy Xiaomi Redmi 4X
2017. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es te miről beszélsz? Totál butaságot állítasz!


a HMD Globál gyártja a telefonokat, Nokia néven, csak azt nem tudod hogy a HMD Global-t a Nokiától kirúgott emberek alapították!

2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Sziasztok! Én kB egy hete vettem. Telenor kártyás csomagban 45000 Ft. Nem 50. 2 év garancia van rá. Én is olvastam erről, hogy nem jó meg etc. Nem érdekelt. Nem recseg. Nem ropog. Nekem fekete van. Ilyen érdekes fém keretben van. Nem karcolódó műanyag. A kamera 8 mega. Engem nem érdekel annyira. Az android 7.0 jól fut rajta. Egyszerű, letisztult telefon. Jó megjelenésű. A hangszóró talán kicsit gyengén szól...egyébként nekem abszolút pozitív. Soha nem adtam 45000-nél többet telefonra. Nem is fogok.
2017. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 A Foxconn gyártja a mobilokat, tisztában vagyok vele, hogy ez mennyire Nokia, semmivel sem jobb, mint pl egy Xiaomi, amit szintén ők gyártanak, csak azt olcsóbban is megkapod
2017. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na jah.


Csak androidos harcmezőn nézve a dolgokat, a Xiaomi meg a Meizu és társaik beadják a kulcsot.


Sok ismerősöm vett ilyet, és (többségének hála gariidőn belül) de vége lett. Vagy nem kapcsolt be többet, vagy menet közben villogni kezdett hogy mittomén milyen kernel hiba, vagy szimplán meghalt...


Másfelől meg a Nokia nem rak rá semmilyen "custom" felületet mint más gyártók.

2017. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem rossz a 3 sem, de én inkább Nokia 5-öt vennék. Nem sokkal kerül többe, de megéri a különbözetet megfizetni. Ennek nem csak a kerete fém, hanem az egész készülékház egyetlen fémtömbből készül. Emelett 8 helyett 13 mpx hátoldali kamerát, erősebb processzort és ujjlenyomatolvasót kapsz, ami kényelmesebb és biztonságosabb mint más készülékzár használata. Szóval sztem hosszabb távon jobb választás az 5. Kár, hogy a telenoron kívül még sehol sem forgalmazzák :/
2017. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pali1987 válasza:

Én november közepén kaptam céges telefon gyanánt egy Nokia 3 telefont.

Használom két hete, de nagyon nem vagyok megelégedve a telefonnal. Nem azt várom el tőle hogy csúcstelefon legyen, de az elvárható lenne egy Nokia feliratú telefontól hogy stabilan működjön. Ennek ellenére a legfontosabb pillanatokban hagy cserben.

Problémák:

- Napjában többször lefagy,

- Rendszeresen hibát jelez hogy épp melyik alkalmazás folyton leáll

- Ha hívást kezdek a másik fél nem hallja mit mondok, újra kell hívnom.


Nagyon csalódott vagyok, nem ezt vártam volna.

2017. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is lefagyogatott, ilyenkor semmire nem reagál, újraindítani sem lehet, aksi ugye rögzített sajna... volt, mikor reggel elindult az ébresztő aztán lefagyott, 1.5 órán át az ébresztőt hallgattuk, mire végre lemerült... időnként megvárja míg lemerül időnként 20-30perc elteltével egyszercsak magáhoztér...

Visszavittük telenorhoz garival, ők semmi rendellenességet nem találtak, 1 hét múlva visszakaptuk ugyan azt a szart... hazafele úton már lefagyott... megfordultunk, visszamentünk telenor... bent megjavult...

Ott helyben baxtam földhöz, kértem meg őket, hogy dobják ki, és vettem egy samsungot.

2018. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Nokia 3 van, semmi bajom vele, strapabíró és bevált.
2018. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ElekTamás88 válasza:
Egy kalap sz*r.
2019. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!