Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy srác, és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srác, és én is neki. Találkozgatunk, de ő úgy érzi, én nem közelítek felé. (bővebb lent) Hogy közeledjek felé? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismertem meg a srácot, 3 évvel idősebb nálam, és nekem rögtön megtetszett..Pedig elég válogatós és bizalmatlan vagyok.

Aztán írt hogy találkozna velem újra. Azt gondoltam csak barátilag. Találkozgattunk de mindig általános témákról beszéltünk, nem mutatta hogy tetszenék neki.. (és ezért én sem, nem akartam erőltetni a dolgot)


Az utóbbi időben viszont nem nagyon írt, aztán mikor rákérdeztem, azt írta hogy nem igazán tudja mit csináljon, mert ő próbál közeledni de úgy veszi észre hogy én nem, ezért gondolta nem erőlteti..


Én is pont ugyanígy voltam ezzel.. De azért mert ő egyszer sem közeledett úgy felém.. Sőt szinte sehogyan sem.... Vagy csak nem vettem észre? Az ilyet észrevenném, szerintem... Lehetséges hogy félénk?


Megbeszéltük a dolgokat, most már szerintem mindkettőnk tisztában van azzal hogy megkedveltük a másikat..

És jövőhéten találkozok vele..

Szerintetek ezek után hogy álljak hozzá az egészhez?

Nem ismerem még annyira hogy tudjam mi az ami érzékeny téma nála, vagy mit vesz tolakodásnak.. És közös ismerőseink sincsenek, mivel más városban lakunk.


Valami meghittebb téma kellene, de nem vagyok túl jó az ilyesmiben (nem azért, mert éretlen lennék, hanem mert az utóbbi év nagyon bizalmatlanná tett..)


Vagy egyszerűbb lenne, a továbbra is csak úgy beszélgetnénk mindenféléről, és majd alakul?

Ez lenne a legjobb megoldás, de akkor megint azt hinné hogy közömbös a számomra és csak barátként tekintek rá..


Én 16 éves vagyok, ő 19.. Eddig még csak velem egykorú barátaim voltak, ezért nem akarom, hogy éretlennek vagy gyerekesnek nézzen..


Jó ez most lehet értelmetlen kérdés és nem értem hogy fajulhattam idáig, hogy ilyeneket itt kérdezek meg blablabla..

De kíváncsi vagyok mások történeteire, tapasztalataira..


A rosszalló vélemények nem érdekelnek, szóval kerüljük őket, köszönöm:)


Ja igen, gondolom mindenki jönne a tanáccsal, hogy ismerjem meg jobban. Ez persze természetes, csak ha eközben nem mutatom neki hogy én is közeledek felé, akkor inkább hagyja az egészet, mert azt hiszi, rámerőlteti magát...



2013. jan. 3. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá néha simogasd meg adj neki cuppantost és néha veregesd ki neki
2013. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a szakaszban éppen elég az, hogy ő elhív, te pedig elmész a randira.

Mindketten gyereke vagytok még és most tanuljátok ezeket. (Ha nem lenne igazam, akkor nem írtad volna a kérdést!) A valóságban nem 2 óra telik el az első találkozás és a happy end között.

Éretlen vagy, de ez ebben a korban mindenki az. Ezt fel is vállalhatod! Bőven elég közeledés, ha a randi végén elmondod, hogy szeretnél vele még találkozni.

2013. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen akadt meg a szemem:

"Valami meghittebb téma kellene"


Nem kellene :D De tényleg ne. Csak meghittséget ne, azt aki fiúból van, nem szeresse. :)


(Egy mc veszett el bennem)

26/f

2013. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!