Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak?...

Mi baja van a telefonomnak? (tárhely)

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam, kedvem szerint töltögethettem le játékokat és alkalmazásokat. Aztán csak a fontosakat hagytam meg. Youtube, facebook, messenger. Leakartam tölteni a printelest, de azt írta, nincs elég hely. Ezt nagyon furcsáltam, de oké, töröltem a facebookot. Ezután semmilyen alkalmazást nem tudtam letölteni. Hiába nem volt rajta semmi. Még képet sem tudtam emiatt csinálni.

A tesóm miatt csináltam instragrammot, mert nem hajlandó facebookot csinálni. Ehhez töröltem a printerest. Tegnap úgy döntöttem, inkább a printerest kell, mert alig beszélek a testvéremmel. Töröltem instragramot, de nem tudtam letölteni a printerst helyhiány miatt. Oké, nem érdekel, újra letöltöm instát. Azt sem engedte. Szerinte fele annyi helyem van, mint kéne, pedig az imént töröltem le.

Tényleg mindent töröltem telefonomról, de semmi sem látszódik ebből. Anyámnak nem akarom elmondani és szerelőhöz vinni, mert drága volt a telefon. Ez az első komoly telefonom, és kitérne a hitéből ha megtudná, hogy valami baj van vele.



2017. júl. 10. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti fájlok? Milyen op rendszer? Gondolom android.
2017. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ehhez sajnos nem értek. :s android, és azon belül levono.Hogyan tudom törölni az átmeneti fájlokat?
2017. júl. 10. 08:49
 3/7 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen a válaszodat :)
2017. júl. 10. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad nem annyira konyítasz a témához.

Ezért nem fogok sokat papolni a dologról.


Indítsd újra a telefont.Sokszor megtelepednek a telefonban olyan file-k amelyek csak gépen láthatóak,de újra indításkor törlődik (ezek nem fontos file-k).


Vagy


Beállításot-->Tárhely-->Nyomj rá hogy "gyorsító tárazott adatok"--> kifog adni egy kicsi ablakot hogy "Biztos törli a gyorsító tárazott adatokat" nyomj rá hogy igen.

(Ezzel olyan file-okat törölsz ami azért van hogy gyorsabban nyíljanak meg a weblapok,alkalmazások.De ha újra megnyitsz egy weboldalt/alkalmazást akkor az megint lefogja menteni a telefon hogy gyorsabban nyíljon meg) ezzel sem törölsz semmi fényképet/videót/fontos dolgot.


vagy


Olyan ismerőshöz vinni aki ért hozzá.


vagy


Csak szimplán hibás maga a telefon amit garanciában szerelnek/cserélnek.

2017. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából a géphez szoktam csatlakoztatni, és törlöm a dolgokat. Van hogy hiába törlöm, újra megjelennek. Ráfogok kérdezni a garanciára, de előtte újra indítom párszor. Nagyon nagyon köszönöm!
2017. júl. 10. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég egyszer újra indítani.Ha sokszor újra indítod azzal csak az akkumulátor merül.


De nekem az is segített hogy leraktam a telefont 1 napra kikapcsolt állapotban.

2017. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem használt, de elmondtam anyumnak aki jól fogadta a dolgot. ^^ Elfogjuk vinni szerelőhöz. Még egyszer nagyon szépen köszönöm, mentek a zöld pacsik.
2017. júl. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!