Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Nem olyan régi, le akartam tölteni egy 40 MB-os alkalmazást, volt 200-300 szabad megám, de azt írta ki h "nics elég tárhely". Aztán, hogy hiba történt az alkalmazás letöltésekor, próbálkozzon később"...

2016. máj. 23. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja, 200-300 mega helyet fent tartja magának a rendszer, az már kevés hogy bármit leszedj, mégha csak 1-2 mega is
2016. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám van, csak nekem 1 giga tárhelyem van, és nem tudok letölteni semmit.... Érdekes, hogy más letöltőhelyekről simán letölti és működik... Ajánlom a Vshare nevű alkalmazást, mindent le lehet tölteni róla és minden működik. Persze ha csak annyi tárhely van rajta, akkor valószínűleg ez sem fog menni.
2016. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!