Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy iphone 7?

Iphone 6s vagy iphone 7?

Figyelt kérdés
Nekem naaagyon tetszik külsőre az iphone 6s plus. Viszond nem tudom mennyivel tud többet a 7. Annak a külseje nem igazán tetszik főleg a 7 plus-nak.... Ha 6s plus-t vennék az már "lejárt" telefon lenne?😂

2017. júl. 10. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Másoknak veszed a telefont, vagy magadnak? Ha magadnak, akkor azt vedd, ami neked tetszik. Tudja a 6s, amire szükséged van? Ha igen, nincs több kérdés.
2017. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

"Ha 6s plus-t vennék az már "lejárt" telefon lenne?"


:D ki melyik királyi családból származik, érted. :D


van itt olyan akinek 2 éves telefon már olyan mintha vennék egy ericsson t28-ast.


Én komolyan mondom csak 100.000-em lenne, én még most is vennék egy iphone 5S-t akár. Miért? Még lehet majd frissíteni pár évig, teljesen jó, lightning csatlakozó stb. És még kapható újonnan, azt hiszem 5 éves telefon.


Kinek mi, egy ilyenre kérdésre mindenki mást ír érted.


Mondom van itt olyan szerintem aki tavalyi modellt már nem is venne, mert régi. :D

2017. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magamnak venném a telefont😊 és annak a külseje aww😍 ja és nem királyi családból származom😂😂😂 köszi a válaszokat. de mennyivel tud többef a 7?
2017. júl. 10. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:

én azt arra értettem akinek 2 éves telefon már régi, vicces szerintem.


Jobb a 7-es mint a 6-os, akksin fejlesztettek, jobb cpu, gyorsabb, jobb összességében.

2017. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊 de színben még most sem tudok dönteni: ezüst vagy rosegold? Az ezüst mindenhez illik, a rosegold gyönyörű, viszont félek hogy megunnám a színét és a tokokat is hozzá kell igazígani. Szerintetek?
2017. júl. 10. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:

mi döntsük el helyetted?


amelyik neked tetszik, kész.

2017. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mind a kettő gyönyörű, ezért kérdeztem, hogy kinek melyik tetszik jobban, mert én nem tudok dönteni...
2017. júl. 10. 17:36
 8/10 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

"Én komolyan mondom csak 100.000-em lenne, én még most is vennék egy iphone 5S-t akár."


Hát, valóban kinek mi. Én mondjuk vennék inkább az árából egy jobb telefont. Neked lenne egy 5 éves almád, nekem meg egy korszerűbb telefonom. Melyik a jobb? Elég nagy tévhitben él, aki úgy gondolja, hogy egy régi (3-4-5 éves) csúcskategóriást jobban megéri megvenni, mint egy friss felső-középkategóriást.

De mindegy, mindenki saját dolga, hogy hogyan költi el a pénzét.. :D


Kedves kérdező, ha a 6s jobban bejön, akkor vedd azt. Nagyon minimális előnye van a 7-nek, már-már elhanyagolható.

Ha a "lejárt" az azt akarja jelenteni, hogy nem elég menő, akkor igen, mert nem a legújabb. Ha csatlakoztál azoknak a táborához, akik magasról szarnak rá, hogy menőnek tartják e őket, akkor még a 6s is bőven jó választás :)

2017. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) és nagyon nem érdekel más véleménye, ugyhogy a 6s mellett döntöttem. Köszi mindenkinek:)
2017. júl. 11. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Az 5s még 4 éve sincs hogy megjelent. Egyébként a 6s manapság már nem éri meg mert kicsit többért ott a 7. Az már vízálló,kamerában nagyon-nagyon somat fejlődött, az akksi nagyon gyorsan merül a 6sben míg a 7nél már nem annyira a nagyobb akksi miatt,kb.30%kal erősebb hardverileg, tuti tovább kap frissítéseket,kijelző színein javítottak,stereo hangszórója van,a ronda antennacsíkokat kevésbé láthatóvá tették,az előlapi kamera sötétben is jobban használható,a gagyi tönkremenős home gombot leváltotta a taptic engines rezgőmotoros home gomb.

Szóval mindenképpen a 7 éri meg jobban.

2017. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!