Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek a Jófogáson Lg...

Ti vennétek a Jófogáson Lg g4et 40,50 ezerért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 18:38
 1/7 anonim válasza:

én nem vennék használtan.

40-50 ezerért lehet venni új telefont, márkaboltból vagy szolgáltatótól. én inkább vennék újonnan egyet, még akkor is,ha kevesebbet tud, mint az lg g4.

de legalább új,van rá több év gari.

a használtnál megvan a veszélye,hogy sok baja van már, gyenge az aksi,nincs rá garancia(ha papír is van hozzá, nem biztos,hogy érvényes is..pl ha megázott nem veszik el).

meg csak használták már pár évig.ezek az andoridos telefonok nem olyan hosszú időre vannak tervezve, 2-3 év után kb kuka kategóriák szoktak lenni.

én nem venném meg.

2017. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meg mért van az, hogy egyes helyeken újonnan 50000, míg máshol 150000 egy ilyen telefon.

van köztük különbség is, hogy az árban viszont ekkora?

Esetleg honnan érdemes telefont rendelni?

2017. júl. 10. 18:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi első!:)
2017. júl. 10. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Most a leginkább az Eustock és a Tinydeal Eu raktárból a legjobb vásárolni.
2017. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemcso ***** válasza:
100%
Jó telo a G4, de nem ritka a meghibásodás. Lányomnál is alaplap cserés lett gariban. Szerintem vegyél új telefon garanciával, de már ne G4-et, hanem valami frissebbet.
2017. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél használtat, mert ki tudja hogy már mi baja van...vagy ha mégis nagyon megakarod venni kérdezd meg az eladótól hogy ideadja e próbaidős garanciával.
2017. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsoltiikaa97 válasza:

Használtan nem nagyon éri meg telefont venni ki tudja hogy milyen rejtett hibái vannak amit az eladó nem mond ill nem irja le! Használt telot csak ugy érdemes venni hogy az eladó minimum 1hét próba garit ad telóra adásvételivel természetesen! Ez idő alatt ki lehett deriteni milyen baja van a készüléknek vagy ha van telefonos boltban dolgozo megbizható ismerősöd aki ért is hozzá nem csak a pult mögött áll akkor bevizsgáltatni!

Tapasztalapbol irtam ezeket mert már én is jártam porul pár mobillal!

2017. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!