Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek kínai márkájú...

Ti vennétek kínai márkájú okostelefont?

Figyelt kérdés
Pl.: Meizu, Xiaomi, Elephone, Oneplus stb.

2017. júl. 9. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Meiuzut nem ismerem annyira,Elephone egy sz@r, oneplus pedig szoftveresen kaki. Xiaomi viszont megbízható volt nekem is és nagyon jó. Szóval én kínai telefonok közül azt választanám.
2017. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vettem. Xiaomi Redmi note 3 pro. Fél éves és imádom. Annyi, hogy a miui nekem nem jött be, lecseréltem stock androidra.
2017. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És a Huawei vagy a Honor?
2017. júl. 9. 14:32
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
wut? Kínai? Szerintem vegyél iphonet. Neked találták ki :)
2017. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Nem értem. Miért nekem találták ki?
2017. júl. 9. 14:35
 6/18 Trevor. ***** válasza:
92%
Itt tartom a kezemben a Xiaomi Redmi 4 Prime-ot. Lassan 3 hónapja van meg és imádom. Szóval igen, vennék újra kínai telefont, legyen az Xiaomi, Meizu, Huawei vagy akár Oneplus. Az ilyen Doogee, Vernee, Oukitel stb. márkákat viszont messze elkerülöm, valahogy nem bízok meg bennük.
2017. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már vettem. Meizu-m van már több, mint fél éve és nem bántam meg, jó telefon. Nyilván vannak "gyengéi", mint a legtöbb telefonnak, de ezekkel együtt is meg vagyok vele elégedve.
2017. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Huawei-t gyötrök napi szinten, több mint 2 éve, és ma is ugyanúgy működik, mint újkorában! Előtte is többen mondták, hogy a Huawei-k nagyon jók, ez idő alatt pedig magam is személyesen megtapasztaltam, tényleg szuper, megbízható, minőségi telefon!

Xiaomi még nem volt a kezemben, de eddig arról is szinte csak jókat olvastam. Kínában a vezető mobilmárka, 2 éve világszinten az 5. volt, manapság itthon pedig már a 4 vezető márka egyike (Apple, Samsung, és Huawei mellett), biztos hogy nem véletlenül!

A Honor a Huawei leányvállalata, majdnem ugyanaz, tehát azzal sem vállal kockázatot az ember, bátran meg lehet venni!

A Lenovo teljesen okés, a ZTE pár éve még a legjobbak között volt, de mostanra lejjebb csúszott a ranglétrán, nem tudom, hogy mi vele a helyzet. :/

Meizu, Vernee, Doogee - ezeket még érdemes megkockáztatni, már a HomTom is feltörekvőben van, de teljesen noname márkákat soha nem vennék (például Elephone, Leagoo, Zopo, Cubot, satöbbi...)

2017. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem Ulefone Power van , szinte tökéletes, de van a családban Oukitel k6000-es azzal sincs probléma. De szinte minden féle telefon meg található a közel és távoli rokonságban. Eddig még egy se ment tönkre, pedig már lassan 2 éves is lesz némelyik.
2017. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem csoda, hogy nem érted XD
2017. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!