Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6-ról mi a véleményetek?

Nokia 6-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 21:44
 1/2 anonim válasza:

Sok szempontból is jó választás lehet:

-egész jó képeket csinál úgy az előlapi 8, és hátlapi 16.os kamera.

-nagyon jól visszaadja a hangot, sztereó difus, végre egy viszonylag jó hangzású telefon..

-nagy és világos képernyő, napsütésben is viszonylag azért maximum fényerővel látszanak a dolgok, ebből a szempontból még elfogadható.

-az aksi 3000 mAH, ami soknak tünhet de azért az Octa Core és a nagyképernyő 1 nap alatt lehúzza ha egész nap használod, máskülönben két napot is kitarthat.

-szép desingja van, az új android fut rajta... Ár viszonylatban online egész jó árba is hozzá lehet jutni..

2017. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaja.


Valszeg ez lesz. Azon gondolkodtam még hogy a 32/64GB-osat vegyem belőle? Mivel kb dual simes kell nekem de a második slot helyére megy az sd kártya....


Kékben szeretném de az 85.000 és csak szeptemberben lehet majd kapni viszont 82-ért már a 4/64GB-os kiadást kapom ami nyilván jobb.... :/


Am néztem róla videókat, az iPhone 7-et meg az S8-at eléggé beéri, egyedüli hátránya hogy a proci 28nm-en készül, ami miatt hamarabb merül.


Pl 1 óra Asphalt 8 után a nokia 44%-ot merült a többiek pedig "csak" 20-at...


Legutoljára a nokia 500-as telefonomnak volt igazán jó hangszórója....

2017. aug. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!