Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 (2017) -en...

Samsung Galaxy A5 (2017) -en van üvegfólia?

Figyelt kérdés
Vadonatújon vettük és azt vettem észre mikor kicsomagoltam hogy nincs rajta az a tipikus védőfólia.Ma viszont leesett és alul berepedt,talán 1 hónapja kérdeztem meg a Vodafonban hogy van-e rajta fólia?Azt mondták kell lennie rajta és meg is nézték amire azt válaszolták van csak nem vagyok én ebben olyan biztos mert ahogy berepedt elég ilyesztő.Utánaolvastam és van rajta Gorilla Gloss valami..csak az a kérdés hogy ez az eredeti képernyőre van-e téve mint fólia?Vagy esetleg ez az eredeti.
2017. júl. 13. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass az a kikelzőt védő üveged típusa. Kijelzővel együtt szokták cserélni, mivel ragasztva van a kijelzőhöz. Lehet csak azt is cserélni, de körülményes. Egyébként ha van védőüveged, vagy fóliád, annak a széleit látnod kéne, és körömmel le kéne hogy tudd választani. Ha az üveg tökéletesen illik a fémkeretbe, akkor sajnos nem volt védőfóliád...
2017. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!