Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite EMUI frissítése...

Huawei P8 lite EMUI frissítése! Hogy van ez? Bocsi ha nem jó helyre írtam😅😅😅

Figyelt kérdés
Csak egy kérdésem lennne hogy hogy van az hogy az EMUI 4.0 gyors frissítés tetü lassúan tölt le de amikor régen 1,0 gb töltötem le akkor 5 perc alatt letöltött + helyeztem bele sd kártyát már 5 hete és egy csomó tárhely van :( csak mondom hogy 153 mb tölt le csak igazábol furcsálom a dolgot

2017. júl. 13. 23:20
 1/4 anonim válasza:

Szia lehet egy csomó oka

Például lehet hogy kisseb viszont több minden változik benne ezért lehet hogy lassab

A másik ok az pedig lehet hogy az internet/wifi kapcsolat miatt van úgyhogy csak türelmesen.

Türelem frissítést terem :)

2017. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Türelem frissítést terem" (XD) hát sikerült a frissítés nem újjúlt semmi csak a google tendszer biztonsága amugymeg egésznao wc voltam mert oda van beszerelve aa wifi XD
2017. júl. 14. 09:03
 3/4 anonim válasza:
Miért a wcben van a wifi?
2017. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert oda fért be de én se tudom miért?
2017. júl. 14. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!