Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kíváncsi lennék a véleményétek...

Padzsoka kérdése:

Kíváncsi lennék a véleményétekre. Két telefon között vacilálok amelyek a P10 lite illetve a Samsung A5 (2017) szerintetek melyik lenne a jobb választás hosszabb időre?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A P10 Lite-t inkább...

Bár ebben az árkategóriában még ott van a vernee Mars, illetve a Blackview P2 is.

2017. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem A5 van, nem adnám oda a P10 lite-ért.

Egy jó tok rá és nem kell aggódni ha leesik.

Tudom hogy az ár nem ugyanaz, de azért a két készülék sem. A kijelzőket pl. nem lehet egy lapon említeni, valamint az A5 szereti a vizet, ami valljuk be nem hátrány (én főleg ezek miatt választottam, az sAMOLED elvarázsolt).

A hivatalos szervizháttér és támogatás is a Samsung javára szól.

Ha a pénz nem elsődleges szempont, akkor mindenképp a samu.

2017. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
53%
Honor 8 inkább
2017. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ezek közül A5-öst venném inkább.


Samsung komolyabb márka mint a Huawei szerintem.

2017. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2017. júl. 17. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
P10 lite inkább mintegy samsung.
2017. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huaweinek is eléggé jó a szerviztámogatása, de csak akkor, ha hivatalos forrásból veszed - ott, ahol nem bolti, hanem gyártói garanciával adják:

[link]

Amúgy meg, a Samsung telefonoknál is ki lehet fogni ilyent, úgyhogy ezen téren, egykutya.

2017. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!