Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem kapcsol be a sony telefonom?

Egyszer csak kikapcsolt magától,majd nem reagált a bekapcsolásra.Feltettem töltőre,a piros pötty villogott a tetején aztán hagytam de semmi...továbbra se akar bekapcsolni.

07-17 16:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Túlságosan lemerült, vagy annyira vacak az akkuja, hogy nem veszi a töltést. Vidd el szervizbe, vagy tegyél bele új akkut stb..

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 07-17 16:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beleejtettem a medencébe a telefonom (iphone 6s), azóta nem kapcsol be mitcsináljak vele?
Teljes némitást hogy tudnám kikapcsolni egy nexus 5 telefonom, hiába nyomok rá nem kapcsol ki, ma ezért nem keltett fel időben, hiába indított újra a telefont nem reagál, nem..
Nem kapcsol be a lenovo a5000 telefonom. Mi lehet a baja?
Nem kapcsol be a telefonom sőt semmilyen "életjelet" nem produkál pedig ma feltöltöttem teljesen. Mi lehet a gond?
Nem kapcsol be a Sony Xperia E5 telefonom. Mit csináljak?
Miert nem kapcsol be az új telefonom? Sürgős!

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu