Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3 GPS probléma?

Note 3 GPS probléma?

Figyelt kérdés
Most használtam először a GPS-t ezen a telefonon és egy olyan hibája van, hogy amikor a kocsival megyek nem kap jelt azt írja ki, hogy: ˝Nincs GPS elérhetőség˝. Amikor meg megkap nagyon rövid ideig mutassa a pontos helyet és utána kidob valahova randomul a térképen és ismétlődik ez a folyamat. Mi lehet a probléma?

2017. júl. 17. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyenge az antennája.

Ha gps-t akarsz használni akkor vegyél GPS-t. Ezek a telefonok csak hobbi gps-ek.

Pont úgy mint a fényképezőjük se lesz megközelitőleg se olyan jó mint amit arra csinálnak.

2017. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahogy nem lehet ezen a problémán javítani?
2017. júl. 17. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az újabb telefonok már elég gyorsan találnak jelet és pontosabbak is városban.

(Samsung galaxy s7 edge és Xiaomi redmi 4 prime-al tapasztaltam ezt)


Régebbi telefonjaimnak elég rossz volt a gps-e. Városban szinte nem is akartak jelet találni. Ez ellen nem lehet sokat tenni. Csak várni hogy hátha talál jelet amit nem veszít el. (Szabad ég alatt próbáld, ne házban (és ne alagútban de ezt talán nem kell mondanom))


Itt egy cikk ami még segíthet: [link]

2017. júl. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen az új telefonok nagyon pontosak tudnak lenni. De sajnos még nem tudom lecserélni ezt a régi telefont.

De kaptam rá egy megoldást. A képen látható kábelt lepecintettem és vissza tettem. [link]

2017. júl. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!