Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnak mennyire árt a tűző nap?

Mobilnak mennyire árt a tűző nap?

Figyelt kérdés

Délben napozni szoktam (mielőtt valaki írna, csak mértékkel, és fokozatosan növelem az időt), és kiszoktam hozni a telefont, amin beállítom az ébresztőórát.

Összesen 50 percet napozok, a telefont pedig belecsavarom egy pólóba. Namármost néha elfelejtem, hogy benne van a telefon, és kiesik a telefon :( Szerencsére eddig nem magasról, és puhára esek, de félek, hogy egyszer jó magasról leesik a betonba, és betörik a képernyő.

Úgy gondolom, hogy 50 percen keresztül felforrósodik akár 70 fokra is, uv öregíti a műanyagot. Ez így mennyire árt neki?


2017. júl. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesz neki jót a nap , de attol függ hogy hány fok van kint és mennyire tűz rá a nap .

Kollégám ma nyírta ki a teloját egy samsung galaxy s7 edge-et ki mentünk kaja szünetbe a tescoba és bent hagyta a teloját a kocsim müszerfalán most vettem észre amikor indultam haza hogy hopp ez itt maradt fél napot volt a kocsiban alig tudtam meg fogni oda adtam neki hogy ezt a kocsimban hagytad kb 10-15 perc alatt eléggé vissza hült eléggé , de be se kapcsol se töltőn nem kapcsol be azaz kuka a telefon nagy esélyel az aksi szét ment benne mert ki nyomta az üveg hátlapot a helyéről ( fix ragasztott hátlap )

Azaz az aksi nem bírja a nagyobb hőt

2017. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatosan ki lehet így nyiffantani a telefont...
2017. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha a mobilnak nem is, az akksijának biztosan nem tesz jót.
2017. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!