Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok 40 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Ezen nem igazán van mit még kiegészíteni, nyilván ennyi pénzért a lehető legjobb teljesítményű telefont szeretném venni, IPhone 5S, Redmi 4/A és 4/X-et néztem, egész jónak tűnnek, nem tudom melyik lehet jobb, hardvert meg tudom nézni, de nyilván számít nagyon sokat a szoftver is.

A 40 ezer alatt használt telefonra gondoltam, hardverapróról venném.


2017. júl. 20. 22:50
 1/5 anonim válasza:

Coolpad telefonokra nézz rá.Belefér ebbe az árba használtan(sőt van újonnan is 40 ezer alatt).


Eddig semmi problémám nem volt vele.Minden fut rajta,van bőven tárhelye is.Érdemes ránézni.

Persze kínai noname márka,de marha jó telefon.

2017. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 5S
2017. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4/X, Meizu M5
2017. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem használt 5s-t már ne is vegyél, kijön az ios 11-rá és helo, nincs több támogatottsága. Arról ne is beszéljünk, hogy az akksija milyen "jó" lehet.

Inkább vegyél valami új 40k-s telefont. Sokkal jobban jársz vele, meg így biztos, hogy nem fognak átverni :)

2017. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül a Redmi 4/X mellett döntöttem, használtan, garancia is van még rá.

Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 20. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!