Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80000-100000 Ft között milyen...

80000-100000 Ft között milyen okostelefont ajánlanátok ami ebben az árkategóriában kiemelkedő kamerával rendelkezik?

Figyelt kérdés

A képminőség az elsődleges szempont, de feltétel még a legalább 3Gb RAM és a legalább 32 Gb tárhely és lehetőleg a kijelzője FullHD-s legyen.

Jó hátlapi és előlapi kamerával rendelkezzen.


2017. márc. 25. 11:59
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Használt LG G4.


" 3Gb RAM és a legalább 32 Gb tárhely és lehetőleg a kijelzője FullHD-s legyen"

Új készülékben, 80-ért?


Álmodj királylány...

:)

2017. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Új készülékben, 80-ért?"


Igen.


Azt meg hogy melyik milyen kamerával rendelkezik azt meglátod ha olvasol róla teszteket.


[link]

2017. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S6 használtan, garanciával.
2017. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
Samsung Galaxy C5.
2017. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Hát nem tudom, tényleg meg kéne nézni a kamerateszteket, mert minden jót ennyiért nem adnak egy szatyorban.

Valami mindig sántít.

A Xiaomi és Lenovo modellek még esetleg, de...

Nem, tényleg egy jó használt csúcskategóriás inkább.

2017. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.# Én 65 ezer Ft-ert vettem 3Gb Ram-al, 32 Gb tárhellyel viszonylag erős procerrosszal, FHD-s kijelzővel telefont és annak tudatában vettem meg, hogy a kamerája elég gagyi, de most az ismerősömnek is szüksége lenne telefonra. +30K-val többet szánna rá mint én, és nem kell snapdragon 650 szintű processzor bele amilyen nekem van. Úgy gondolom, hogy ennyivel drágább készüléknél ami lassabb is, csak telik bele jelentősen jobb kamera.


Nézegettem árukeresőn én is, de nem igazán tudtam még eldönteni, hogy melyik készüléknek kiemelkedően jó a kamerája a maga kategóriájában.

2017. márc. 25. 12:22
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Előző telefonom egy Nexus 5X volt, na annak a kamerája nagyon jó. De csak 2GB ram van benne és a tárhely ugyan 32GB, de nem bővíthető. Ennyiért használtan van LG G4, annak is jó kamerája van és abban már 3GB RAM van. Újonnan is megtalálhatod 100K alatt.
2017. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!