Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 vagy...

Samsung Galaxy A5 2017 vagy Huawei P10 Lite?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni és az a kettő esett szóba. Mindegyik másban jobb, de a cikkekben is nagyjából egyformának állítják be őket esetleg az A5 jobban tetszik nekik, de én nem tudom eldönteni. Jelenleg pont ugyanannyiba kerülnek szóval fogalmam sincs, hogy melyiket vegyem. Remélem valakinek van valami jó indoka ami segíthet eldönteni melyiket vegyem. Egyébként a telefon inkább játékokra és online böngészésre lenne, esetleg közösségi oldalakon, szóval nem munkára. Válaszokat előre is köszönöm!
2017. júl. 21. 14:43
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Ilyen árban a Honor 8 jobban megéri.
2017. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

A5-öst venném ezek közül.


Samsung szerintem jobb márka mint a Huawei.

2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg még olcsóbb telóról volt szó és ahogy nézem a Honor 8 pont nem férne bele a keretbe annyival drágább :(
2017. júl. 21. 16:27
 4/6 A kérdező kommentje:
A Huawei is már a 3. legnagyobb telefonmárka és apukámnak is huawei-e van szóval gondoltam talán kipróbálom, de igen valószínűleg a Samsung jobban érthet a dolgához :D Köszi
2017. júl. 21. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon jó a Huawei, de szerintem a Samsung most nagyon jó telókat csinál. Jobbakat mint Huawei.


Szerintem a Samsung most jobb mint pl. a Sony.


Ez is olyan mint pl. Audi versus Mercedes, a Merci az merci. Hogy melyik jobb az Audi vagy a Mercedes.

2017. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy ilyen "kinek hogy" kérdés. Köszönöm a választ! :D
2017. júl. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!