Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact telefon...

Sony Xperia Z1 Compact telefon érdemes szervízbe vinni?

Figyelt kérdés
Hetek óta maximum negyed óráig lehetett használni aztán kikapcsolt mintha lemerült volna. Tegnap kikapcsolt nem reagál semmire, a reset gombra sem. Olvastam hogy ez gyakori jelenség ezeknél a telefonoknál, szóval érdemes lenne elvinni szervízbe? Vagy egy idő után ugyanez lenne?
2017. júl. 23. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem amit ráköltenél abból már inkább vehetnél egy újat. Én már nem költenék rá,a sonykkal csak a baj van.. Nekem is volt nem egy.. Z1-Z2 stb.. De soha többet sony.
2017. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a Sony-kkal baj van?

Nekem z1 compactom is van, mikor megjelent Magyarországon, rögtön vettem, mert tetszett a tudása és maga a telefon is, most is arról írok. Abszolút nincs semmi baja, csak annyi, hogy egyszer leejtettem és a kereten meglátszik... Akkumulátor hibának tűnik, de ezt egy normális szervizes jobban meg fogja tudni mondani.

2017. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!