Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tablet a jobb? Leginkáb...

Melyik tablet a jobb? Leginkább filmnézésre használnám (normális választ szeretnék és ha lehet véleménnyel)

Figyelt kérdés
Huawei T3 7.0 16GB vagy Lenovo Tab3 7 Essential ZA0R0089BG?

#elektronikus eszköz #tablet #szórakozás?mobiltelefon
2017. júl. 23. 22:26
 1/5 Meechy Darko ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne körülnézni a használt ipadek között nekem egy mini 2-m van és teljesen jól működik kb 3-4 éves lehet azt hiszem :D
2017. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a 2 kozul
2017. júl. 23. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

én őszintén nem tudom. Kb hóttugyanaz mindkettő.


Amit tanácsolni tudok, az annyi, hogy sztem 1GB RAM kevés egy tabletnek.


Nekem Asus van, és a 2 GB kell neki.


Ahogy nézem a HUAWEI tud 5G-t is (amit sztem itthon nem is tudnak a szolgáltatók még.), fém háza van, ami nekem tetszik és sztem kevésbé törékeny.


Ha jót néztem akk a huawei gyártói oldalán 2Gb RAM-ot ír a 16Gb-s változathoz. Ez eldöntené a dolgot. Viszont arukereso meg mindenhol 1Gb RAM-ot ír.


Ha tudod, akkor nézd meg működés közben mindkettőt, akár YouTube-on, akár boltban, vagy kérdezz rá arukereso-n a boltoknál.


Röviden: Nagyobb RAM nekem eldöntené, de ha egyforma, akk Huawei az 5G és dizájn miatt.

2017. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom,nekem 1Gb Lenovo van,teljesen jól viszi a filmeket, mondjuk azon nincs se messenger,se facebook meg hasonlók,amik tudnak memóriagondokat okozni.
2017. júl. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, nagyon megéri az árát.

[link]

Ennyi pénzért közel se tudsz ilyen jót venni.

Eu raktárból, még az ajtón se kell kimenned, házhoz szállitással ennyi.

2017. júl. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!