Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már több gyári új tabletem is...

Már több gyári új tabletem is volt és mindegyiknek katasztrofálisan pocsék a mini usb töltő csatalkozója, Ez normális?

Figyelt kérdés

úgy kell ügyeskedni, hogy töltsön, mert érintkezési hibát produkálnak állandóan. Csak úgy jó, ha fejjell lefele tartod és x newot erővel bal oldalra billented, csak hogy mondjak egy példát.

Garanciális vagy típushibának számít?



2017. jún. 19. 16:45
 1/5 anonim válasza:
Nekem allview van és ugyanez a gond. Vagy 4 volt már az biztos.
2017. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még sose volt ilyen. Ez a második tabletem, az első egy Wayteq , a mostani pedig egy Cube . Az első is azért kellett lecserélnem mert ráléptem. A Cube már két éves , de semmi probléma nincs vele.
2017. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakori hibája a microUSB csatlakozónak, hogy egy idő után kitágul, és lötyög benne a kábel...persze ehhez az is kell, hogy az ember ide-oda rángassa sokszor azt a kábelt. kínai tableteknél meg simán elképzelhető egyébként is...nekem a legelső az egy myaudio-s tablet volt, annak konkrétan beesett a házon belülre a csatlakozója...vicces volt :D
2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én mobilomon megcsinálták garanciális javítással.
2017. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Amikor még működőképes, meg kell dobni egy mágneses rögzítős kábellel. Akkor a csatiban állandóan ott a dugó és nem cseszed szét.
2017. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!