Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EU-s országban, ahol ugyanúgy...

EU-s országban, ahol ugyanúgy használhatom a mobilnetem, mint itthon, be kell állítani valamit a készüléken?

Figyelt kérdés

Telefonhívásra a roaming bekapcsolva, az oké. De pl. az adatbarangolást be kell-e kapcsolni, vagy bármi mást?

És persze úgy, hogy ne legyen több a számlám :)


2017. júl. 25. 08:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Telekomos vagyok amúgy, ha ez számít, 400 mega nettel.
2017. júl. 25. 08:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak a roamingot kapcsolok be és működik.
2017. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Több tízezres, százezres számláid lesznek, ha Magyarországon kívül mobilnetezel. Hacsak nincs kifejezetten erre való csomag a szolgáltatónál 10-20 ezer körül. Hiába EU. Ha más ország, más a tarifa.
2017. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 09:02
 5/11 A kérdező kommentje:

8:59 - ezt most a sima hívásroamingra vagy az adatroamingra érted?

Kaptál már azóta számlát? Nem lett több?

2017. júl. 25. 09:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor az ügyfélszolgálatot kérdezted, mit válaszoltak a kérdésedre?
2017. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Ez mind szép és jó. Eddig is voltak ilyen csomagok. Csak nem úgy hirdették, hogy ugyanolyan, mintha itthon lennél.

400 mega net semmire sem elég. Még 1giga sem. Feltételezem, hogy nyaralni mennél, minimum egy hétre kéne a net. 4GB alsóhangon, és akkor is csak facebook, email, böngészés. A videónézés, meg a netmegosztás 2-3 nap alatt leviheti.

2017. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapból a kiegészítő díjcsoomagok nem érvényesek roamingnál.
2017. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8:59 es vagyok adatromingot kapcsoltam be es kaptam számlát nem lett tobb.
2017. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt Ügyfelünk! Üdvözöljük Ausztriàban! Tàjékoztatjuk, hogy az EU-ban is belföldi dìjszinten hasznàlhatja telefonjàt a méltànyos hasznàlat erejéig. Magyarorszàgra és EU-ba történö hìvàsindìtàs és SMS küldés esetén a belföldi dìjcsomag hàlòzaton kìvüli percdìjai az irànyadòk (hàlòzaton belüli percdìj csak belföldön érvényesül), de maximum 74,5 Ft/perc és 23,5 Ft/SMS, MMS küldés 23,5 Ft/db. Az Ön àltal hasznàlt dìjcsomagban foglalt adatmennyiség EU-ban is leforgalmazhatò a dìjszabàsban meghatàrozott mértékig, adatbövìtö opciòk csak belföldön hasznàlhatòak. Az EU-ban történö tovàbbi adatforgalmazàshoz EU roaming adat dìjcsomag vàlasztàsa szükséges. Az elhasznàlt adategyenleget követöen az adatforgalmazàs dìja 2,75 Ft/MB. Hanghìvàs, SMS és MMS fogadàsa az Euròpai Uniò tagàllamaiban dìjmentes. Ingyenes informàciò: +36303440970, A méltànyos hasznàlati feltételekröl a dìjmentesen elérhetö www.telekom.hu/adatroaming oldalon tàjékozòdhat segélyhìvò: 112

Üdvözlettel: Telekom


EU dìjzònàban a belföldi dìjcsomagban foglalt adatmennyiség felhasznàlhatò a dìjszabàsban meghatàrozott mérték erejéig. Tovàbbi adatmennyiségért vàlasszon EU roaming adatdìjcsomagot dìjmentesen elérhetö oldalunkon: www.telekom.hu/adatroaming


Itt vannak az sms-ek.

2017. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!