Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge tapaszt...

Samsung Galaxy S7 Edge tapasztalatok? (Iphone 7? )

Figyelt kérdés

Leginkább olyan emberek véleménye érdekelne akiknek ez a telefonja van és nár legalább 1 éves. Észrevehető lassulás, fagyás, kijelző probléma vagy egyéb gondok? Megéri megvásárolni?

A másik jelöltem az Iphone 7 32GB. Az utóbbi telefonról is jöhetnek tapasztalatok!

A legfőbb szempontom hogy több évig használhassam a telefont. Ne csak 1-2 hanem legalább 3-4 évig bírja.



2017. júl. 25. 19:22
 1/4 anonim válasza:

Szia, nekem szeptemberben lesz 1 éves. Eddig semmi gond nem volt vele (lekopogom) nagyon jó kis telefon, szeretem.

Páromnak iphone 7-es van, ő is tökéletesen meg van vele elégedve. De hogy meddig fogják bírni..azt előre nem lehet tudni..:-)

2017. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem iPhone 7 van, az egyik barátomnak s7 edge.. neki most romlott el a samsung, csak fogta magat es megbolondult, de ez persze lehet csak egyedi eset.. emellett azért a tapasztalatok azt mutatják, hogy egy apple által fejleszett mobil idő- és ebből következtetve értékállóbb is.. ha ebből a két telefonból szeretnél választani, hosszútávra mindenképp az iphone-t ajánlanám.
2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind kettő , az iPhone még mindig gördülékenyebb , stramp rendszer . Egyszerű , nincs benne kihívás már (nekem). Jó hangos, vékony, kecses de kb ennyi . Az S7 minőségben nincs ott a szeren, elég durván kopó fém részek, karcolódó ujjlenyomat olvasó , de mégis többet tud, több mindenre tudod használni. Én speciel nem szeretem a Samsung rendszerét mert visszafogja a telefon igazi erejét . Inkább ajánlanék egy minőségi Motorola (Moto) telefont, pl Z2, avagy Z - Z playt. Ezeknek előnyük ,hogy gyorsan frissítik őket , strapabíróak általában , tiszta Android némi extrával .
2017. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone 7 jó, szép, vékony, mindent jól csinál, időtálló, stabil. De kevesebbet kínál.

Nekem S7 Edge van. Szintén gyors, mindent jól csinál, nem laggol stb. Az anyaghasználat az előző válaszoló véleményével ellentétben szerintem nagyon prémium minőségű. A kijelző gyönyörű, nagy aksi, van gyorstöltés, jól működik a Swipe, kamera csúcs, sötétben is. És van sok jópofa funkció, ami megkönnyíti a használatát. Elégedett vagyok vele, ajánlom.

2017. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!