Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s vagy samsung galaxy a3?

IPhone 6s vagy samsung galaxy a3?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy most egy ezüstszürke iPhone 6s-t válasszak, vagy pedig egy barackrózsaszín samsung galaxy a3-at

Itt van az összehasonlítási link, majd görgess le:

[link]



2017. júl. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Válaszsd a balacklózsaszínt!
2017. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert a barackrózsaszín víz és porálló, az iPhone meg egy csúcstelefon, és nagyon sok mindent tud, de közben meg a másik is. Ti melyiket választanátok? HA tudtok légyszi írjatok érveket is!
2017. júl. 25. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy iphone 6s... Az a3 közelébe se ér.
2017. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kapod akkor samsung ha te veszed saját pénzből akkor iphone.
2017. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt Android és IOS telefonom is. Egyértelműen az Iphone.
2017. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
19%

Az a Samsung egy középkategóriás, annak megfelelő szintű darab.

Az iphone meg, hát iphone. Itt nincsenek kategóriák, legfeljebb kor alapján.

A jó fene sem tudja, te mire használsz ki egy telót. Az általános alap igényeket mindkettő tudja, az iphone esetleg stabialbban de sokkal drágábban.

Bitonyos igény szinttől az IOS zártsága az iphone-t alkalmatlanná teszi a feladatokra, de a Samsungot ott már a hardvere teszi azzá.


Csak egy pont, én tutira nem vennék telót 16 GB belső tárhellyel, hiába bővíthető, de bővíthetetlen 32 GB-ost sem.


Szerintem keress valamit árban a kettő közt, minimum 32 GB bővíthető belső tárhellyel, minimum 3 GB rammal és minimum 3000 mAh akkuval.


Ott van a Huawei P10 például.

2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem mar volt iphone (6s) es samsung-om (A5 2016) is:) nekem a samsung jobban bejon es jobban szerettem:),most is az van,es sokkal jobb sztm:),de neked kell valasztanod
2017. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy a5 2017
2017. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!