Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobb...

Melyik telefon éri meg legjobban ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Főleg Apple, Samsung terméke, esetleg LG, más nem érdekel.

Mondjuk egy Iphone 5s-nek elég jó kamerája van, de már nem vennék, mivel régi.



2017. júl. 27. 20:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Huaweiből max P10-et esetleg P9-et vennék.

De azért a pénzért már jó Samsungot is kapni.

2017. szept. 25. 15:46
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként az S7 kamerájával nagyon meg vagyok elégedve, szerintem a legjobb kamera amit telefonba raktak.
2017. szept. 25. 15:51
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha már kiemelted a kérdést:

Az S7 et ajánlottam volna, ár érték arányban verhetetlen. Én is azt vettem (edge) Aztán jöhettek a huawei meg egyéb noname telefonokkal amik lehet hogy hardveresen még elfogadhatók, de ugyananni pénzért mint egy S7, van benne egy szar IPS 1080p kijelző, egy undoríto design, az 1440p super amoled gyönyörű hajlított kijelzővel szemben. Fekete készülék esetén a fekete szín a kijelzőn egybeolvad a kávákkal és elképesztően néz ki. Na ez az, ami nem mindegy, nem csak a hardver számít. Azon csodálkoztam mondjuk hogy azért nem műanyagból van a huawei mert ezekre az is jellemző :)

2017. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13 csak nem mindenki akar 140-et telefonra költeni :D

Mondj 50-ért egy jó Samsungot.

2017. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy J5 2016.
2017. okt. 4. 00:03
 16/20 anonim ***** válasza:
15 jó Samsungot kértem :D
2017. okt. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14: A P10 ről beszéltem ami kb egy árban van az S7-tel. Mindenki isteníti azt a P10-et pedig ugyanannyiért a Samsung sokkal sokkal jobb.
2017. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Magyarul mondva, kérdező, Te lesz#rozod a Xiaomi-t, tapasztalat nélkül, csak azért, mert nem költ (annyit) a marketingre, és így egy kevésbé ismert márka! Ez inkább menőzésnek tűnik! A Huawei már befutott, mindenki által ismert márka, azzal mi a bajod? Csak az, hogy kínai? És akkor mi van? Én 2 és fél éve használok Huawei-t (P7), napi szinten nyúzom elég sokszor, és semmi baja, ugyanúgy működik, mint újkorában!

Apple-nél 70%-ban inkább a márkát kell megfizetni, ár-érték arányban pont a legrosszabb! Önmagában nagyon jó lenne, de nem ennyi pénzért, a jó marketing miatt és ár-érték arányban is inkább csak divattelefon!

A Samsung sokkal jobban megéri, bár igaz, hogy ott is az ár 40%-a a márka, de mégis sokkal jobb vétel, úgyhogy azért főleg egy S7-es szériával nem lehet mellényúlni, de szerintem akkor is a nagy márkák közül ár-érték arányban az LG a legjobb, azon belül pedig ártól függetlenül a G5-öt ajánlottam volna, önmagában is nagyon szuper, és ráadásul annak még az akksija is cserélhető!

2017. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1. Samsung

2. Apple

3. Huawei

4. Oppo

5. Xiaomi


Ez a büdös nagy valóság most. Ez a sorrend a mobilgyártóknál. Tehát a 3. helyezett már sz-r?? LOL

Az LG az első ötben sincs benne. A "sz-r" huawei meg xiaomi meg mégis ott van.


A sok fogalmatlan meg okoskodik itt a mobilpiacról. :D :D

2017. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18-as vagyok.

Nincs benne az LG az első ötben. És akkor mi van??? Nem egy ilyen "SZAKÉRTŐI!", vagy általánosított összvélemény (vagy akárhonnét van ez a lista) után kell menni! Aki az ilyenre hagyatkozik, az vagy sznob, vagy pedig egy nagyon alárendelt és saját vélemény nélküli ember!

Az LG: Mindenki által ismert márka? Igen. Abból már baj eleve nem lehet! Jó márka? Ezt személyes tapasztalat alapján döntse el mindenki saját maga!

2017. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!