Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s S Galaxy a5 2016...

Iphone 6s S Galaxy a5 2016 helyett?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy A5 2016 telefonom. Szerintetek érdemes lenne lecserélni egy iphone 6sre? Nagyon gyenge az akksim, fél éve se használom 3 óra alatt lemerül folyamatos használat mellett, sokszor állnak le alkalmazások, és a sim kártya foglalatom is rossz. Ha vendégségbe vagyok tök égő mindig tűt kérnem hogy kilazítsam a foglalot megigazítsam hogy jó legyen és érzékelje a simet. Szerintetek érdemes lenne lecserélni? Lement az ára, ha úgy nézzük olcsó. 2-3évig nem szeretném lecserélni.

2017. júl. 29. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy várd meg az új iPhone-okoat, vagy maradj a 6s-nél.. Persze támogatottságban jobb lesz az 7, vagy a 7 Plus, de tudásban nem jobb (a 7), mint a 6S.. Persze, ha van rá pénzed, akkor maradj a 7, 7Plus-nál :)
2017. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem sokkal több a 7 mint a 6s, kb. 20.000forintal szóval nem okozna nagy gondot. Még tűröm egy kis ideig, spórolok, és karácsony környékén meglepem magam egy 7essel. Köszi a válaszokat! :)
2017. aug. 5. 13:33
 13/13 A kérdező kommentje:
De ha megjelenik a 7s, akkor valószínűleg az lesz! ;)
2017. aug. 5. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!