Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?

Milyen mobiltelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felesegemnek szeretnek venni majd karacsony tajekan egy okostelefont, mert a mostani nyomogoboms telefonja borzalom mar.


Nincsenek neki nagy igenyei, de azert ne is csinaljon be a telefon par alkalamzas futtatasatol, mint Facebook, Messenger, meg legyen jo a kameraja is, mert a csaladi eletet, pontosabban a gyerekunk mindennapjait biztos megakarja orokiteni. Nem vagyok nagyon kepben a mostani telefon kinalattal.


Nyitott vagyok a tenylegesen kinai telefonokra is, bar nem vagyok egy nagy Xiaomi, OnePlus, Doogee es tarsai szimpatizans. :)) Ugy hogy elso sorban az ismertebb markakbol erdekelne valami, LG/Nexus, Sony, Samsung, HTC, Microsoft, stb. iPhone volt mar neki, annyira nem szerette.


Maximum arat nem nagyon mondanek, elobb kivancsi lennek az ajanlatokra, hasznalt is szoba johet, ha netan van valami jo, de a boltban mar nem lehet kapni.


Koszonom a valaszokat.



2017. júl. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne, ha árat is tudnál írni, mert csak abból lehet kiindulni. Teljesen mást lehet ajánlani 40E Ft alatt, mást 70E Ft környékén, mást 100E Ft környékén és így tovább.

Apróhirdetések között, inkább a hardveraprót javaslom. Igaz, ott sem árt, ha óvatos az ember.

2017. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Legyen akkor 50.000 Ft.


Munkahelyemen LG Nexus 5X van, mint ceges telefon, azzal megvagyok elegedve peldaul, csak kivancsi lennek mik vannak meg, akar uj, akar hasznalt. Mert pl. 50k kornyeken van mar Nexus 5X, azt akar meg vennek is neki, ha nincs jobb.

2017. júl. 29. 19:43
 3/7 anonim válasza:
Huawei P8 Lite , P9 Lite ,nem drágák (szerintem) ,és eleget is tudnak
2017. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Innen ajánlanék egy Redmi 4X-et: [link] - de sajnos (jelenleg) nincs készleten nálunk.

A másik meg Xiaomi Redmi Note 4 3/32 okostelefon, de nem csak az Eustockban kapható 53E Ft környékén, hanem itt is:

[link]

2017. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért karácsonyig bőven változhat a piac.
2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, karácsonyig sokminden változhat, árkategória szempontjából eléggé átformálódhat a mobilpiac! 50 ezer Ft alatt is vannak jó telefonok, de nem igazán tudok olyat mondani, ami kamerában olyan kimagasló lenne, ha mostanra kellene, azt mondanám: esetleg ha felmész 75-80 ezer környékére, az LG G5 SE kamerarendszere nagyon szuper!
2017. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megfontolom a valaszokat, koszonom szepen!


Valoban, karacsony meg arrebb van, csak gondoltam elkezdek kicsit elore gondolkodni, hogy mik a lehetosegek, nyilvan akkor masabb lesz a helyzet valamivel. :)

2017. júl. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!