Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32 GB-os iPhone mire elég?

32 GB-os iPhone mire elég?

Figyelt kérdés
Nem tárolok zenét a telefonomon viszont sokat fotózok és egy két játékot, alkalmazást is töltenék le.

2017. júl. 31. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
erre bőven elég, sztem az a legideálisabb btw
2017. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Keves. Minimum 64el mennek. Szerintem mar nem is fognak 32gbos telefont gyártani
2017. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
erre bőven elég.
2017. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lepontozott válaszolóval értek egyet. Hosszabb távra jobb a 64 gb. Gondolom nem 1 évre veszel telefont. Az alkalmazások tárhely igénye nőhet. Nem egy példa van rá.
2017. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azert mondtam mert 64Gbos Iphoneom van es mar 40gb foglalt jó igaz nem foglalkoztam vele h tobb tarhelyem legyen stb. De hidd el 4k-s videokkal nagy felbontásu kepek miatt hamar be fog telni es az iphone nem bővíthető. Hacsak nem akarsz úgy élni h folyton torolgetsz mindent a telefonról h legyen rajta hely inkabb 64gb vagy 128 gbos modellt válaszd.
2017. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is 48 GB foglalt helyem van, de csak azért, mert nekem minden fenn van a telefonon, ami az iCloud fotótárban, ez 17,5 GB, illetve elfoglal 13 GB-ot a Here We Go teljes európa térképpel...ezeken kívül szinte alig van valami, pedig én aztán használom rendesen, és tulajdonképpen a navigációval lehetne spórolni, ha csak azokat a térképeket töltöm le hozzá, amire szükségem van...ez nem hinném, hogy rövid vagy hosszútávú használat kérdése.
2017. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
64est veszek. Meggyőztetek. 😃
2017. aug. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!