Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 32 GB-s iPhone elég lenne...

Egy 32 GB-s iPhone elég lenne így?

Figyelt kérdés
Nem szoktam képeket vagy videókat tárolni, zenéket sem, azt Youtube-ról hallgatok, illetve a fájlokat mindig felhőbe mentem. Ami a telefonon lenne az csak alkalmazások, illetve ezen appok és a rendszer frissítései. Így ki lehet jönni 32-ből?

2017. aug. 1. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve, mi a helyzet a 16-tal? Vagy az már nagyon szűkös így is?
2017. aug. 1. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 16 nagyon kevés (nem véletlenül nincs már az új modellekből) mert maga az operációs rendszer is sokat foglal. A 32 elég kéne, hogy legyen.
2017. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés a 32 GB, nekem (i5S) még a 16 is elég :D Képekre ott van a Google Fotók, az nem foglal sok helyet, zenére a Spotify/Apple Music, játékokat meg töltök rá. De ha játékokat, nagyobb appokat is akasz rá tölteni, akkor valóban minimum a 32. De 7/7 Plus-ban már minimum a 32 :D
2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés a 32 GB, nekem (i5S) még a 16 is elég :D Képekre ott van a Google Fotók, az nem foglal sok helyet, zenére a Spotify/Apple Music, játékokat meg töltök rá. De ha játékokat, nagyobb appokat is akasz rá tölteni, akkor valóban minimum a 32. De 7/7 Plus-ban már a legkisebb is 32 GB.
2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi 2x küldte el :D
2017. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 1 évre veszel telefont. Hosszabb távon gondolkodva inkább 64 gb éri meg. Az alkalmazások igénye nőhet. Nem kell kicentizni a szabad helyet. A Google Photos-t pedig értelmes ember nem használja, hisz tudja semmi sincs ingyen. Majd ad végtelen tárhelyet csupa jóindulatból egy cég, igaz ? Vagy pénzzel fizetsz vagy az adataiddal. Ez esetben az adataiddal. A Google minden feltöltött képet elemez és joga van felhasználni is. És ha egy nap törlik minden képet, akkor mi van ? Megtartani sem kötelesek.
2017. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig semmi gondom nem volt a Google Fotókkal.
2017. aug. 5. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még gondolom a Google Fotókkal, kecsegtető a korlátlan ingyen tárhely, még, ha fizetős is lenne, azt is szívesebben venném, mint az iCloud-ot, mert az valami borzalmas :D Rendben, hogy jól szinkronizálja a MacBook-ot, meg az iPhone-t is, de nekem valahogy nem jött be :D
2017. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De egyébként egyetéretek veled, ősszel le szertném váltani az 5S-t az új iPhone-ra (talán 8 lesz a neve :D), és ha egyszer már kiadok 3-4-500000 ft-ot egy telefonra (talán nem lesz 500e :D), akkor már ne keljen spórolni a hellyel :D :D
2017. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!