Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE-n (ios 10) nem...

Iphone SE-n (ios 10) nem működnek a widgetek, hogy tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
megvárod a végleges verziót mondjuk...
2017. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Előző: Milyen végleges verziót? Az iOS 10-et már 1 éve kiadták :D :D :D


Kérdező: Próbálj meg egy hard resetet (home gomb + bekapcsoló gomb hosszan), az általában megoldja a problémát :) ;)

2017. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 a végleges verzió jelenleg a 10.3.3, az van rajta, a következő már a 11 lesz

#2 az nem hard reset, csak egy sima reset, ami nem old meg semmit

2017. aug. 8. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
De az a hard reset, és az nem igaz, hogy nem old meg semmit, ugyanis az ilyen problémát meg szokta oldalni.. (Bizonyíték: [link] :D :D De ha nem segít, akkor telepítsd újra az iOS-t :D
2017. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, azt hittem, hogy olyan hard reset lesz, mint az androidnál, hogy letöröl mindent a telefonról.


Plot twist: nem oldott meg semmit.:D

2017. aug. 8. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokan akik androidról váltanak azok hiszik, hogy a hard reset letötöröl mindent a telóról. (annó én is azt hittem :D)

Hát akkor újratelepíteném az iOS-t, de sajnos itt nem úgy működik, mint androidnál, hogy visszaállítás, hanem itt iTunes-szal kell megoldani.. Ha kell segítség, akkor írj privátot, segítek :) De ha nem akarod, újratelepíteni, akkor várd meg a következő frissítést (ami már valszeg csak az iOS 11 lesz), az talán majd megoldja :D

2017. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:D


Nem nagy gond amúgy, meg nem az összes alkalmazás widgetje rossz

2017. aug. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!