Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok úgy telefont venni...

Tudok úgy telefont venni szolgáltatónál, pl. Vodafone, hogy nem veszek mellé SIM-et, és nem kötök új előfizetéses szerződést sem?

Figyelt kérdés
Van előfizetésem, de szeretném az előfizetésem megtartásával leváltani a mobilom, és az új telefonnal használni a számom. Ez lehetséges?

2017. aug. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobb ha már független telefont veszel, bárhol.
2017. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elégedett Vagy az előfizetéseddel és nem akarod leváltani, akkor ne vegyél a Vodánál mobilt. Tuti rosszabbul jársz, mintha valahol megvennéd függetlenül teljes árban. Vodánál nem számoltam ki, de épp a kollégáimnak küldtem ki (az 5 közül egy másik mobilszolgáltató vagyunk), egy T-számítást:


(A számok mögé nézni olyan, mint amikor a Mátrix-ban Morpheus felajánlja Neo-nak a 2 bogyót. Ha az egyiket veszed be, akkor élsz a boldog tudatlanságban a Mátrixban. Ha a másikat, akkor mögé látsz a rendszernek. Én ebben segítettem a kollégáimnak)


Mobilos mátrix és matek: telekom.hu oldal:

"Új előfizetéssel, Mobil XL díjcsomagra és 4 GB internetre vállalt 2 éves hűséggel HTC U11, ezüst 224 180 Ft listaár helyett, 99 000 Ft vásárlási kedvezménnyel 24 havi kamatmentes részletfizetéssel 0 Ft + 2x0 Ft/hó, majd a(z) harmadik hónaptól 22x5690 Ft/hó (Teljes vételár: 125 180 Ft)"

Igen ám, de a Mobil XL csomag 13.000Ft + 4 GB internet 4.000Ft, tehát havonta a 17.000 Ft-ot fizet a csomagjáért, amiben benne van a korlátlanság és 4GB net.

A telekom cég nem buta, nyilván viszik is a csomagot. Az más kérdés, hogy kell-e az embernek a korlátlanság, vagy pl. nálunk ugyanezért akár 9743 Ft-ot is fizethetne, azaz havonta a mobilszámlája 17000-9743=7257Ft/hó lenne kevesebb.

Ez azt jelenti, hogy 2 év során 174.168Ft-tal fizet többet a T-nek, mint nálunk.

Ehhez ha hozzáadjuk a készülék teljes vételárát, akkor 174.168+125.180=299.348Ft-ot fizetett a 224.180Ft-os listaáras mobilért, amire egyébként 99.000Ft-os vásárlási kedvezményt kapott (?????),

ja és függő készüléke lesz (oké, az új rendeletbe már beleesik, tehát ingyen függetlenítik a végén).

Arról nem beszélünk, hogy kizárt dolog, hogy a számláján a 17 ezer forint felett ne jelenne meg 2 évig havi 1999-2990 Ft-os készülékbiztosítási díj, ami két év során 48-72 ezer forint, de ha biztosítónál kötné meg, akkor 3 évre kb. 22-30 ezer forint lenne.

Ja, az árukeresőn függetlenül ez a készülék 196.190-249.900 Ft-ért érhető el.

Ja, hogy nincs egy összegben ennyi pénze?

Jöjjön, dolgozzon nálunk és legyen ő is mobilszolgáltató képviselet úgy, mint Ti.

2017. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!