Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE-t megéri még venni...

IPhone SE-t megéri még venni 2017-ben?

Figyelt kérdés
Illetve honnan lenne érdemes rendelni? Mert árukeresőn találtam pár oldalt, de kitudja melyik küldi is ki azt, ami oda van írva..Valami megbízható, de olcsóbb üzletről tud valaki?

2017. aug. 2. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora frissítés, de azért ne keverjük a szezont a fazonnal.

Egy játék frissítése új verzió kiadással módósítja az eredetit, a régi kint lévő változatokat...

Míg egy 2017es 32gb-s iphone SE frissítés ha piros hó esik sem fogja az én 16gb-s SE-met 32gb verzióra frissíteni...

2017. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Öt napja rendeltem egy ilyen iphome se készüléket,árukeresőről rendeltem a total mobile-tól csak ajánlani tudom őket,a telefont nagyon olcsón ideadták,engedtek alkudni+tettek ajándékba egy üvegfóliát rá,meg adtak egy tokot,a posta is ingyen volt és a telefon másnap itt volt,média markt meg a többi nagyon drága ezek kb 30 ezerrel olcsóbban ideadták a telefont,mint a media markt.
2017. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Captain Logic ***** válasza:
#12 garancia (nem bolti) gondolom nincs..
2017. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok egy év korlátozott Apple garancia van rá.
2017. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, csak nehogy érvényesíteni kelljen, mert nem biztos, hogy 2 nap alatt meg lesz. Akitől vetted viheti vissza Szlovéniába vagy tokom tudja honnan hozza szürke importtal.
2017. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem ezeket a gsm webboltokat, de pont emiatt nem rendelnék tőlük, mert a jóég tudja mi van, ha garanciázni kell. Így aztán még kivárok, hátha lejjebb megy az iphone SE ára, vagy netán kiadnak valami frissített SE2-t vagy hasonlót. :)
2017. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!