Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE telefont szerintetek...

Iphone SE telefont szerintetek le cserélik huawei p10-re vagy p9-re vagy Samsung Galaxy s6 Edge-re de legalább Samsung galaxy s5-re? És huawie p10-ben a dupla kamera mire jó?

Figyelt kérdés
huawie p10-et akarok venni most van egy Iphone SE telefonom de még gondolkoztam pár telefonba de min egy galaxy s5 kell és szerintetek a Iphone SE-t lecseréli valaki egy p10-re ,a huawei p10-be a dupla kamera mire való?

2017. aug. 2. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Az S5 már rég elavult. Miért cserlnél le egy jó telefont egy régire?
2017. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Huawie-ben nem fogsz csalódni. De miért akarsz megválni az iphone-tól? Talán nem jött be?
2017. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én az Iphone-t csajozni vettem mert hallom ,hogy vannak olyan csajok akik már az olyan fiúkra buknak akiknek Iphone-juk van és ezért nem is a legrégibb Iphone-t vettem ,ezért vettem az Iphone SE telot ,de rá jöttem ,egy csajnak van egy kicsit több esze akkor nem azt figyeli ,hogy Iphone [bár ha van esze akkor nem számít neki ,hogy a fiúnak milyen teloja van] hanem pl egy huawei-re vagy egy samsungra vagy egy doogge-ra ugyanolyan szemmel tekint mint pl egy Iphone-ra mert ,hogy van pl egy Huawei p10 meg van egy Iphone 6s akkor a két telefon kb ugyanolyan árkategoriában van és a huawei is van olyan menő mint az Iphone 6S mert az is drága meg a 6S is ,közbe meg a p10 az sokkal többet tud mint a 6s ,halottam már olyat aki azt mondta ,hogy az Iphone a legjobb még hozzá lányokat ,vitáztam velük de nem értették meg ,én meg akkor azt gondoltam magamban,de mondtam is nekik de nem fogták fel ,hogy az Iphone hiába drágább a többi márkánál az még nem minden esetben jelenti azt ,hogy jobb is az Iphone a többinél ,nem mindig csak az árakat kel nézni! Na mind1 most azt hallom ,hogy lehet az Iphone ki fog menni a divatból és helyette az ILike fog beállni ilyen "menő" telefonnak és annak is felemelik majd az árát és közbe meg az is hiába lesz a legdrágább telefon ugyanolyan helyzetben leszünk azzal is mint az Iphonal!
2017. aug. 2. 23:18
 4/25 anonim ***** válasza:
nézd,nekem is s6-om volt és iphone se-re cseréltem le,az iphone se kb 3-szor gyorsabb,mint az s6,sőt összemértük egy s8-cal és az iphone se még azt is szétalázta,akkor minek is akarsz telefont cserélni?Az iphone se-t mai viszonyok között vagy egy iphone 7-re cserélném le,vagy egy oneplus 5-re,vagy egy xiaomi m6-ra,másra nem éri meg.Az iphone se egy bitang erős telefon a mai napig,amiket te írtál telókat azokra semmi képpen NE cseréld le,mert sokkal rosszabbak,főleg a két samsung,de szerintem a huawei p10 is lassabb...
2017. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van xiaomi m6 az jó teló ,és ha arra el cserélik akkor az jó lesz!
2017. aug. 2. 23:33
 6/25 A kérdező kommentje:
Xiaomi mi6
2017. aug. 2. 23:36
 7/25 anonim válasza:

Az egyik kamera sima, a másik monokróm tehát fekete-fehérben rögzítí a képeket. Ez a megoldás szerintem a legjobb. Sokkal élesebb, teltebb képeket kapsz.


Egyébként a Huaweiben biztos h nem fogsz csalódni!!!

Nekem Huawei p8-am van nagyon imádom igazából semmilyen panaszom nincs rá, soha nem lassult be vagy fagyott le volna, tényleg csak ajánlani tudom.

Remélem segítettem


Üdv

egy Huaweies

2017. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
A dupla kamera semmire se jó! Csak eseteleg ha portré fotókra jó. Még nem használtam csak ezeket hallom. DE ne aggodj én is cserélni szeretnék. Meg esetleg dupla zoomra. Én nem értek hozzá, Csak ezeket hallottam. Szerintem S5-re ne csreélj.
2017. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem cserélek röktön xiaomi mi6-ra még annak az esélye is fent áll ,hogy huawei-re cserélek!
2017. aug. 2. 23:50
 10/25 Captain Logic ***** válasza:
Nem értem, minek akarsz cserélni... a pénzt már elköltötted rá, és jó telefon, semmi értelme cserélgetni...
2017. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!