Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE telefont szerintetek...

Iphone SE telefont szerintetek le cserélik huawei p10-re vagy p9-re vagy Samsung Galaxy s6 Edge-re de legalább Samsung galaxy s5-re? És huawie p10-ben a dupla kamera mire jó?

Figyelt kérdés
huawie p10-et akarok venni most van egy Iphone SE telefonom de még gondolkoztam pár telefonba de min egy galaxy s5 kell és szerintetek a Iphone SE-t lecseréli valaki egy p10-re ,a huawei p10-be a dupla kamera mire való?

2017. aug. 2. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Sokan leírták már itt a GYK-en, hogy az SE annak való, akinek gyors, kis méretű telefonra van szüksége. Ha neked nagyobb kijelző kell, akkor megéri lecserélni. A P10 kamerája az iPhone 7-nél is jobb. Játékra általában az iPhone-ok jobbak, mert nagyobb fps-t érnek el, bár az SE kis képernyője miatt erre nem ideális. Hétköznapi használatban sok esetben a P10 a gyorsabb.

Külsőt tekintve szerintem a P10 kék színben jobban néz ki, mint bármelyik iPhone akármilyen színben.

2017. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Elég szégyen, ha egy csajt csak olyan pasi érdekel, akinek iPhone-ja van, az ilyen p#csákkal ne foglalkozz, vannak normálisak is! S5-re semmiképp nem éri meg lecserélni az SE-t, a P10 viszont már elgondolkodtató, attól függ, hogy az SE után hogyan bírkóznál meg a jelentősen nagyobb mérettel, és hogy Neked melyik rendszer jön be jobban!
2017. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen közegben csajozol, de szerintem váltani kellene. Egyébként mi a bajod az SE-val? Samsung közül az S7 a rivalisa, huawei közül a p10. De ne cseréld le sztem vagy max iphone6s-re, ha a kijelző mérete a gond. Jó kis telód van, a kamerája így is nagyon sok telefont aláz, videózás terén meg főleg. Míg a P10 két év múlva el lesz felejtve, az SE még javában fog frissítéseket kapni.
2017. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Na egy S7-re szerintetek le cserélik vagy egy p10-re...?
2017. aug. 3. 16:26
 15/25 Captain Logic ***** válasza:
Esetleg leírnád végre, hogy mi bajof van a mostani telefonoddal?
2017. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én nem kérdezek vissza, mert régebben is voltak itt néhányan, akik nem tudták megszokni az iOS zárt rendszerét, ezért visszatértek Androidra, nem tudom, hogy Neked is ez-e a problémád, nem firtatom, de lényeg hogy S7 vagy P10 - egyikkel sem járnál rosszul!
2017. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Viszont ha a kérdésed lényege most az, hogy LECSERÉLIK-E, akkor azt áruld el végre, hogy kikről beszélsz, milyen kereskedésről vagy szolgáltatóról!
2017. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ja, már értem, bocs! :)

Viszont mellékesen hogy az iPhone kimegy a divatból és hogy az iLike lesz a menő - mindegyik nevetséges és abszurd állítás!

2017. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Aszondja' csajozni vett iPhone-t xD hát srác én most röhögőgörcsöt japtam
2017. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Éés elírtam a választ kaptam*
2017. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!