Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung fog még valaha...

A Samsung fog még valaha gyártani kompaktabb méretű telefont magas tudással?

Figyelt kérdés
Samsungot cseréltem iPhone SE-re, mivel nem szeretem a tepsi telefonokat, de tudásilag a kisebb méretű Samsungok nyomába se érnek pl. az S8-nak. Szerintetek lesz még valaha olyan Samsung, ami max. 4-5"-os kijelzővel fog rendelkezni, de belül csúcskategóriás lesz? Nem szeretem az iPhone fényképezőjét, a Samsung sokkal szebb képeket csinál, de amíg ilyen 5.8"-sok a csúcskészülékei, addig nem akarok azt venni, nem szeretem a nagy telefonokat. Vagy tudtok olyan márkát, ami 4-5"-os, tulajdonságait tekintve csúcskategóriás és szuper képeket csinál? Köszi!

2017. aug. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam:

[link]

Csakhogy ez a telefont is Kínába szánják, viszont nem nagy dolog ha egy webshopon, vagy on-line apróhirdetési/aukciós portálon Magyarországra rendelni.

2017. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez tetszene is, legalább egy kicsit formabontó a design a sok szimpla telefonhoz képest. És a leírásából ítélve, a belső tulajdonságai is szimpatikusak. Hátha jönne Magyarországra is. Kínai piacra tervezett telefont én úgy tudom, hogy nem lehet teljes értékűen használni Magyarországon, mert nem olyan a hálózati beállítása (Pl. 4G nem működik mindenhol stb.). Szóval jó lenne az európai piacra is ez a telefon :)
2017. aug. 4. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nana! Nem hallottad a híreket? Már Kínában is lesz B20, úgyhogy a 4G frekis telefonoknál is lesz változás.

Innentől már csak a nyelvi támogatás a kérdéses, de lehet hogy erre is akad megoldás.

2017. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na látod, ezt nem is hallottam. Köszi az infót! Ez nagyon jó hír, ha tényleg így lesz, mert akkor meg már simán be lehet szerezni őket Kínából is. Max angol nyelvvel, az már a legkisebb gond. De ha androidról van szó, ott úgyis előbb-utóbb megcsinálják hozzá biztosan a magyar nyelvet is.
2017. aug. 4. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem rég repült fel a hír, hogy az olcsó kínai telefongyártók, már egyre jobban fogják kihozni a B20-as modelljeiket és gondolom, a Samsung is meglépi ezt.

Amúgy több, másik modellt is készít, pusztán Ázsiai (elsősorban Kína, Dél-Korea) piacra.

2017. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!