Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a Galaxy Ace 3 valaha, bármilyen frissítést kap? (GT-S7275R)

Figyelt kérdés
Még április elején vettem egy ilyen telefont, viszont szerintem frissítés téren ráfáztam. Amikor először bekapcsoltam, akkor egyből elérhető frissítéssel fogadott, örültem és fel is tettem. Viszont azóta semmi. A 4.4-et várom, de most, hogy kijön az Ace 4 (Aminek egyébként gyengébb a hardvere...), elszállt a reményem. Írták még fél éve, hogy a Samsung teszteli a frissítést, de szerintem ez eddig nem tart. A másik lehetőség az, hogy a Samsung már az 5.0-ára gyúr, és majd akkor. (Mivel a KitKat kapcsán az S III mini is előkerült, csak egy olcsó indokra hivatkozva nem kap frissítést. Itt arra gondolok, hogy mivel az Ace 3 nem olyan régi, ezért talán gondolnak rá.) Szerintetek lesz ebből valami? Vagy ezt szívtam? Bár nem olyan vészes, mert a 4.2.2 is friss, csak a Wi-Fi problémát javítsák már...

2014. júl. 3. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nekem is ez a típusú mobiltelefon van.A múlthónap 26-án frissítette utoljára az időjárást,azóta is a június 26-it mutatja,és azt írja ki a -hálózat nem elérhető-.
2014. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én szoftver frissítésre gondoltam. Időjáráshoz én meg Időképet használok. (Tudom, most én kérdezek, de azért segítek: Ha a beállításokban, az alkalmazáskezelőben rámész az összes alkalmazásra, ott megkeresed az időjárás appot, azon belül rámész az adatok törlésére, akkor lehet, hogy működni fog.)
2014. júl. 4. 12:36
 3/22 anonim ***** válasza:

A Prohardver-en ki lett tárgyalva a téma és sajnos hivatalos KitKat nem lesz rá.

Nekem wifi problémám nincs (bár sokaknak van), de az is jó lenne, ha a kamerával csinálnának valamit, mert az elég kukás. Persze lehet, hogy hardveresen ennyit tud, de ha szoftosan lehetne rajta javítani, akkor meg kellene lépni.


Ha érdekel az Ace 3 fórum itt megtalálod: [link]

2014. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek tovább az 5.0-ában, de sok esélyt nem adok neki.
2014. júl. 6. 15:09
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy mibe, hogy a 3G-s Ace 3 miatt nem lesz frissítés. Az laggol mint a fene, de az LTE-s pedig simán bírná.
2014. júl. 6. 15:11
 6/22 A kérdező kommentje:
A Wi-Fi problémára találtam egy megoldást, ami teljesen nem, de sokat javít a problémán. A beállításokban az összes alkalmazás között a két Wi-Fi direct kezdetű alkalmazást le kell tiltani.
2014. júl. 6. 20:18
 7/22 anonim válasza:
Rengeteg külföldi oldalon írják hogy jön rá KitKat talán ősszel ha jól emlékszem én is örülnék neki mert nekem is ilyen telefonom van
2014. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ősszel?! Mi tart ezen annyi ideig? Akkor részemről kezdjék előről és inkább igyekezzenek az 5.0-ával...
2014. júl. 6. 22:09
 9/22 A kérdező kommentje:
Felcsillant egy kis remény bennem. A fórumon, amit a #3-as belinkelt, kiderül, hogy van rá CM11, de az NFC nem működik rajta, mert az NFC-hez, amit a telefonban használtak, mert még nincs hozzá KitKat driver. Viszont később írták, hogy már van. Lehet, hogy a Samsung is erre várt? Remélem ennyi idő után nem hagyják a fenébe.
2014. júl. 13. 08:07
 10/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
2014. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!