Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicsomagolhatom boltban a...

Kicsomagolhatom boltban a telefonomat?

Figyelt kérdés

Olvastam sztorit, hogy a nő innen rendelt és töröttet kapott, utána ráfogták, hogy ő törte be és nem cserélték ki...

Ennek elkerülése érdekébe direkt boltba rendeltem meg a telefont, szerintetek megengednék hogy ott helyben megnézzem hogy minden oké-e vele?

Műszaki üzletlánc, nem gsm bolt.



2017. aug. 4. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Boltban simán. Ha nem engedik, mondd hogy mész a konkurenciához. És utána rögtön megengedik. De nem szoktak szívózni, érdekük, hogy fizess náluk.
2017. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én GSM boltban vettem... igaz nem egy noname... Ott, vétel előtt, nem hogy csak kicsomagolták, de be is mutatták a telefont...

Műszaki áruházban, egy másik terméket, ugyanúgy bemutatták, ráadásul van ahol ki is vannak állítva a telefonok.

2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A legjobb, ha neten rendeled a telefont és boltban veszed át. Én pl. a legapróbb pixelhibát is kiszúrom, és akkor rögtön elállok a szerződéstől.
2017. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)
2017. aug. 4. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen ők maguk csomagolják ki és mutatják meg neked.
2017. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van, ez a szabályos. az eladónak előtted fel kell bontania, és ellenőriznie, hogy minden tartozék megvan és hogy megfelelően működik-e.
2017. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A netes rendelések esetében is van elállási lehetőség x napig, független attól, hogy mit rendeltél és hogy érkezett meg...
2017. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Természetes hogy kibonthatod mert te vagy a vevő hogy jó terméket veszel-e
2017. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ott mondták annak idején hogy várj kibontom hogy meg tudd nézni rendesen, ezzel kezdték kb. Nem volt baja de tisztább így mindenkinek, szóval mindenképp érdemes lenne
2017. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!